www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Płyta Rocku Antyradia 2014

19 lutego w Hard Rock Cafe wręczone zpstały nagrody w konkursie „Płyta Rocku Antyradia 2014”.

Laureatem został zespół Luxtorpeda.

 Na gali „Płyta Rocku 2014” stawił się niemal komplet gwiazd polskiej muzyki rockowej. Obecni byli m.in.: Litza, Marek Piekarczyk, Paweł Kukiz, Piotr Rogucki, Olaf Deriglasoff, Maleo, Pablopavo, Tomasz Lipiński i wielu innych.

foto: mwmedia

Imprezę zorganizowano w rockowym klimacie, bez nadęcia i przepychu. Statuetki zwycięzcom jedenastu kategorii wręczali prowadzący Antyradia, stacji słynącej z prawdziwie rockowych brzmień i bezkompromisowości. Najważniejszą z nich – „Płytę Rocku Antyradia 2014” – otrzymał zespół „Luxtorpeda” za krążek „A morał tej historii mógłby być taki, mimo że cukrowe to jednak buraki”. Kapela zgarnęła również statuetki w kategoriach: „Polska Płyta Rocku” i „Polski Zespół Rocku”.

Zwycięzcy pozostałych kategorii:

„Zagraniczna Płyta Rocku” – Slash „World On Fire”

„Polska Wokalistka Rocku” – Kasia Nosowska

„Zagraniczna Wokalistka Rocku” – Sharon del Adel

„Polski Wokalista Rocku” – Piotr Rogucki

„Zagraniczny Wokalista Rocku” – Myles Kennedy

„Zagraniczny Zespół Rocku” – Foo Fighters

„Zagraniczny Muzyk Rocku” – Slash

„Polski Debiut Rocku” – Trzynasta w samo południe

 

„Płyta Rocku Antyradia” jest jedną z nielicznych nagród muzycznych w Polsce, o przyznaniu której nie decyduje żadne jury, a zwycięzców wybierają wyłącznie fani rocka głosujący na antyradio.pl. To już IX edycja tego plebiscytu. W tym roku po raz pierwszy statuetki zostały wręczone podczas gali.

 Antyradio to najdłużej istniejąca rockowa sieć radiowa w Polsce. Rozgłośnia powstała w 2005 roku w wyniku połączenia Radia 94 (Warszawa) z Radiem Flash (Katowice). Antyradio słynie z prawdziwego i bezkompromisowego spojrzenia na rzeczywistość. Swój program kieruje do wszystkich chodzących własnymi ścieżkami, nie poddających się masowej popkulturze i lubiących odważnie patrzeć prawdzie w oczy. Rozgłośnia znana jest ze swoich kontrowersyjnych audycji i silnych osobowości antenowych. Od sierpnia 2007 roku wchodzi w skład Grupy Eurozet. Obecnie można ją usłyszeć w Bielsku-Białej, Gdańsku, Gdyni, Gorzowie, Koszalinie, Krakowie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Rzeszowie, Sosnowcu, Szczecinie, Wrocławiu, Zielonej Górze, na Śląsku i w Warszawie. Czytaj też na www.antyradio.pl.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>