www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Płyta Zagrobelnego jest złota

„Ja tu zostaję” – najnowszy album Łukasza Zagrobelnego w niecały miesiąc od premiery osiągnął status Złotej Płyty. Piosenkarz może poszczycić się, że płyta jest niemalże w całości jego autorstwa.

Album „Ja tu zostaję” ukazał się na rynku 27 marca i był promowany singlem o tym samym tytule. Łukasz Zagrobelny dokonał nagrań przełomowych w karierze – po raz pierwszy miał tak duży wpływ na kształt albumu, współtworzył go zarówno w warstwie muzycznej jak i tekstowej. I poza tym, że są to ponownie piękne, melodyjne piosenki, nowością jest na pewno brzmienie albumu.

Producent Bogdan Kondracki – znany m.in. ze współpracy z Anią Dąbrowską i Moniką Brodką – stworzył klimat, w których rozpoznamy brzmienia najlepszych lat muzyki popularnej. Nowocześnie zagrane utwory nawiązują do lat 60. i 70. klimatem, barwą, a przede wszystkim dobrą wibracją.

„Moim zdaniem atutem tej płyty są melodie. To jest coś, co zawsze leży mi na sercu, moja muzyka musi po prostu być melodyjna. Kiedy wybieram propozycje utworów, czy też kiedy sam komponuję, to jest dla mnie najważniejsze – piosenka musi mieć melodię i harmonię, które będą przyjazne i dla mnie i dla słuchacza” – powiedział artysta.

„Zaangażowałem się tak bardzo, że proponowałem swoje rozwiązania melodyczne (..)  To nie jest album z gotowymi numerami, które tylko zaśpiewałem. Miałem kreatywny wkład w powstawanie tej płyty, co mnie cieszy i zachęca, żeby nadal iść w tym kierunku.”

TUTAJ możecie przeczytać WYWIAD z Łukaszem Zagrobelnym


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>