www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Plich – śpiewający projektant

PLICH znany jest przede wszystkim jako projektant mody. W tym roku obchodzi dziesięciolecie zaistnienia na polskim rynku modowym. W tym czasie zaprojektował wiele niezwykłych kreacji, w których pokazywały się największe polskie gwiazdy – m.in. Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska, Ewa Kasprzyk, Magdalena Schejbal czy Urszula Grabowska. Projektuje też oryginalne akcesoria, które wybrały, m.in. Anna Czartoryska, Agnieszka Więdłocha, Paulina Sykut, Anna Popek czy Zofia Ślotała. Przez dziesięć lat zorganizował wiele pokazów w kraju, a także zadebiutował na paryskim wybiegu, prezentując swoją kolekcję w ramach akcji „Paryż bez futra” towarzyszącej Paris Couture Fashion Week.

Jednak moda to nie jedyna pasja PLICHa – jak się okazuje, pasjonuje go także muzyka. Jako dziecko chodził na lekcje śpiewu do Teatru Witkacego w Zakopanem. W 1997 roku śpiewał razem z miejscowym chórem papieżowi Janowi Pawłowi II w czasie mszy pod Wielką Krokwią podczas jego pielgrzymki do kraju. W wieku dziewiętnastu rozpoczął edukację w szkole wokalnej w Krakowie pod okiem prof. Olgi Szwajgier. Później postanowił jednak skupić się na projektowaniu i mając dwadzieścia dwa lata otworzył swój pierwszy salon modowy w Krakowie.

 

Cały czas jednak marzył o tym, żeby wrócić do śpiewania i 21 stycznia 2013 r. w Basenie podczas pokazu jego kolekcji na sezon wiosna/lato 2013 w trakcie finału wykonał utwór „Jakby nie miało być” z repertuaru Renaty Przemyk.

Wokalne popisy PLICHa zaskoczyły wszystkich gości pokazu i spotkały się z dużym zainteresowaniem. Projektant postanowił poczynić w związku z tym kroki, by spełnić swoje marzenia i zaistnieć również na rynku muzycznym. Obecnie pracuje nad solowym repertuarem i zaczyna pracę w studiu nagraniowym. Natomiast jesienią ma odbyć się pierwszy recital PLICHa.

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>