www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Playboy rozebrał Olę Szwed! Ponownie!

Kolejna niespodzianka dla czytelników Playboya! Z okazji 20-lecia Aleksandra Szwed – piękna, zmysłowa i niezwykle kobieca!


Aleksandra Szwed – kobieta o niezwykłej urodzie, pełna sexapilu oraz piekielnie zdolna, niedługo wydaje swój debiutancki singiel.

WYWIAD Z ALEKSANDRĄ SZWED

PLAYBOY: Pierwszą sesję dla PLAYBOYA miałaś jako 20-latka 2 lata tremu. Jak porównałabyś ją z tą, którą teraz oglądamy?

Aleksandra Szwed : Przed pierwszą byłam śmiertelnie przerażona, bo to było coś nowego. Teraz czułam się troszeczkę bardziej pewna siebie. Pierwsza była czarno-biała, stricte artystyczna, a ta jest bardziej odważna. Szymon Brodziak zrobił przepiękne zdjęcia. Kiedy jeszcze na planie przeglądaliśmy je, patrzyłam z niedowierzaniem i pytałam: „Wow! to ja mogę tak wyglądać?”. Za kilkanaście albo kilkadziesiąt lat pokażę te sesję dzieciom i powiem: „Popatrzcie jaka mama była śliczna”.

PLAYBOY: Z czego jesteś najbardziej dumna?
Aleksandra Szwed : Nie z ciała, ale z tego co robię. Ale ty pytasz o wygląd. Cóż, mój mężczyzna (Aleksander z Afromental) twierdzi, że mam cudowne nogi, więc niech tak będzie.

PLAYBOY: Przygotowujesz się do wydania debiutanckiego singla. Jakiej muzyki mamy spodziewać się i czy to zapowiedź albumu?
Aleksandra Szwed : Będzie balladowo, romantycznie, ale z charakterem. Czy to zapowiedź albumu? Mam taką nadzieję, ale przede mną jeszcze dużo pracy. Jedno wiem na pewno – nie chcę się ograniczać do jednego stylu czy gatunku muzycznego. Teraz w Capitolu gram w spektaklu „Dwie połówki pomarańczy”. To moja pierwsza tak duża rola. Przez 2 godziny jestem praktycznie non stop na scenie.

Poza tym w najnowszym Playboyu m.in.

JAMES BOND

Numer pełen Jamesa BONDA! Zabieramy czytelników do rezydencji GoldenEye na Jamajce, gdzie Ian Fleming napisał wszystkie książki o Bondzie! Mamy przegląd pojazdów, którymi jeździł agent 007 Sprawdzamy 9 miejsc, gdzie toczyła się akcja Bonda, a które teraz możesz odwiedzić Atrybuty stylu 007 – gdzie je kupić w Polsce. Przypominamy dziewczynę, która zagrała w Bondzie, dzięki castingowi w PLAYBOYU!

PICTORIAL SASHA GREY

Kontrowersyjna postać. Najinteligentniejsza dziewczyna branży erotycznej, porzuciła filmy dla dorosłych. Teraz gra w produkcjach fabularnych, w serialu Ekipa i założyła własny zespół muzyczny eTelecine. z którym w październiku przyjeżdża do Polski na Unsound Festival w Krakowie!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>