www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Plastikowe buty Meduse już w Polsce!

24 kwietnia w warszawskim House of Pernod Ricard Polska, odbył się pierwszy w Polsce pokaz najnowszej kolekcji butów Meduse made in France wiosna/lato 2013 w towarzystwie ubrań młodych projektantek – RISK made in Warsaw.

Na pokazie pojawiły Marika, Olga Kalicka, Anna Bałon oraz Izabela Zwierzyńska.

 

Marka Meduse® narodziła się w 1946 roku we Francji w tym samym czasie, co słynne bikini. Utworzona w okresie powojennym przez rzemieślnika pochodzącego z regionu Auvergne w centralnej Francji, rozpoczęła produkcję butów z gumy, próbując w ten sposób zrekompensować problem braku skóry. W chwili obecnej kreacją i produkcją butów Meduse zajmuje się francuska firma Humeau-Beaupréau SAS, z siedzibą w Dolinie Loary.

Przez prawie siedemdziesiąt lat od momentu utworzenia firmy sprzedano setki milionów par butów na całym świecie a rodzina Meduse® znacznie się rozszerzyła – zaczynając od kolekcji jesienno-zimowej, w której znajdziemy stylowe, eleganckie oficerki typu slim, wygodne sztyblety, aż po kolorową kolekcję wiosenno/letnią sandałów, balerinek i kaloszy.

W 2009 roku marka Meduse® odżyła na nowo, wprowadzając nowe fasony i soczyste kolory. Meduse® wyznaczyła tym samym nowy trend w modzie i stała się wzorem do naśladowania dla innych marek.

Dziś autentyczna Meduse® wciąż tworzy nowe modele butów, bawiąc się formą, materiałami i kolorami.

Oryginalna Meduse® jest rozpoznawalna dzięki idealnie dopracowanym detalom: szwy, nity, plecione paski, zaokrąglony czubek i pikowana podeszwa to jej charakterystyczne cechy. Kolorowe, neonowe buty Meduse noszone zarówno na plaży jak i w mieście, z pewnością staną się trendem nadchodzącego lata.

100 procent butów marki Meduse® produkowanych jest we Francji. Materiał, z którego są wykonane, to wysokiej jakości, wtryskiwany polimer PCV bez ftalanów – zgodnie z normą REACH.

Produkty Meduse® mogą być poddawane w 100 procentach recyklingowi.

Marka Meduse® jest zarejestrowanym znakiem towarowym grupy Humeau-Beaupréau SAS i oficjalnie weszła do słownika języka francuskiego Petit Larousse. Był to hołd nie tylko dla samej marki, ale i dla małego sandałka – będącego symbolem słonecznych wakacji.  Słynny model klasycznego plecionego sandała „SUN „, który od 1946 roku nosiły miliony ludzi na wszystkich kontynentach jest produkowany do dziś i nadal sprzedaje się z dużym sukcesem.

Meduse® to nie tylko emblematyczna i kultowa marka, ale również oryginalny i niepowtarzalny styl.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>