www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

PISZCZAŁKA zarabia 3 tysiące dziennie?

No proszę.

A tyle było nieprzyjemności dla Ani pośród pozostałych uczestniczek minionej edycji Top Model. Piszczałka trochę odstawała od reszty towarzystwa – dziewczyna ze wsi, która nie boi się pracy fizycznej i jak trzeba nawet na ciągnik wsiądzie. Ani trudno było nawiązać bliższy kontakt z koleżankami z programu. Z czasem przestało jej to przeszkadzać. Nabrała pewności siebie i dzięki temu oraz wychwalanych przez speców od modelingu warunków fizycznych, Anna Piszczałka zajęła wysokie, trzecie miejsce w finale.

Nic nikomu nie wypominając, ale to właśnie ona robi największą karierę pośród uczestniczek Top Model. Pojawia się na wybiegach znanych polskich projektantów już systematycznie.

W końcu musiało dojść do tego, że prasa zaczęła interesować się nie tylko tempem jej kariery, ale i … wysokością zarobków. W dzisiejszym Super Expressie czytamy:

„Ania zauważyła, że jej nazwisko i twarz wzbudzają coraz większe zainteresowanie. Dlatego cena za jeden dzień zdjęciowy jest dosyć wygórowana – mówi osoba pracująca z modelką. I tak ta niepozorna dziewczyna w ciągu miesiąca zarabia już koło 30 tysięcy!”

Nic ująć, nic dodać.

piszczałka_anna

piszczałka_anna

piszczałka_anna

piszczalka_anna

bonnie


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>