www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Piróg z Małgosią

Michał Piróg, wziął udział w sesji lajfstajlowej „Pret-a-Planet” z udziałem 23-letniej Małgosi z Warszawy.

Michał Piróg – choreograf i tancerz – znany z kontrowersyjnych poglądów i częstych zmian wizerunku, tym razem wystąpił w podwójnej roli: „fashion victim”, czyli niewolnika mody, oraz… nagrody głównej. Wszystko za sprawą konkursu „Pret-a-Planet”, w którym słuchacze Planety FM mogli wygrać m.in. udział w ekskluzywnej sesji zdjęciowej z Michałem. Chętnych nie brakowało, zwycięzcą okazała się 23-letnia Małgosia z Warszawy.

Sesja odbyła się w plenerze, w Parku Kultury w warszawskim Powsinie. Małgosia, początkowo spięta, szybko odnalazła się w zupełnie nowej dla niej roli i sytuacji. Michał czarował nową koleżankę, nosił na rękach i własną kurtką chronił przed deszczem, który towarzyszył całej sesji. Temperatura znacznie wzrosła za sprawą jednego z ujęć. Modele musieli długo trwać w objęciach, usta przy ustach, patrząc sobie głęboko w oczy za nim udało się zrobić to właściwe zdjęcie. Michał i Małgosia, choć przemoczeni do cna (słonko wyszło dopiero po zakończeniu sesji), deklarowali, że świetnie się razem bawili i chętnie spotkają się przy innej okazji.

Stylizacją bohaterów zajął się osobiście projektant mody Michał Gilbert Lach, autorką zdjęć jest Magda Ławniczak, a efekt końcowy można podziwiać poniżej oraz w lipcowo-sierpniowym numerze lifestylowego magazynu KMAG.

Na pochwałę zasługuje fakt, iż Michał Piróg wziął udział w akcji charytatywnie. Zrzekł się swojego wynagrodzenia na rzecz Fundacji „Nasze Dzieci” przy Klinice Onkologii w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”. Dzięki temu fundacja miała możliwość przeprowadzenia radiowej kampanii promującej przekazanie 1% podatku.

aka

fot_magda-lawniczak_pirog_pap_1

fot_magda-lawniczak_pirog_pap_3

fot_magda-lawniczak_pirog_pap_4

fot_magda-lawniczak_pirog_pap_5


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>