www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Piróg: „Nie jest za późno, żeby ratować planetę”

Michał stara się zmieniać świat na lepsze. Robi wszystko, aby chronić zwierzęta, sadzić nowe drzewa oraz oszczędzać wodę i energię. Swój tryb życia stara się promować w mediach.


„Pranie można robić, tylko należy używać ekologicznych pralek. Nie zanieczyszczać środowiska. Można prać w łupinach orzecha. Na przykład teraz wspólnie ze znajomymi otworzyliśmy fundaję Fabryka Tlenu i sadzimy drzewa. Podoba mi się, jak ktoś ma swój dom i kompostownik. Mam znajomą, która ma basen generujący energię. Jeśli się w nim pływa, zbiera się energia. Ona często urządza przyjęcia i zaprasza znajomych, żeby popływali, wtedy zbiera jej się dużo prądu. Snobistyczne, ale fajne i pożyteczne. To, nad czym ubolewam, to to, że ekologia jest nadal bardzo droga. Ale można poszukać na bazarze żywności taniej i zdrowej. Świat stoi przed ogromnym problemem, ale trzeba pamiętać, że jeszcze nie jest za późno. To w ludziach jest siła – zarówno ta, która może niszczyć, jak i ta, która może uleczać” – wyznaje Michał w rozmowie z „Galą”.

Tancerz od dłuższego czasu jest wegetarianinem. Dba o swoje zdrowie jednocześnie unikając krzywdzenia zwierząt. Piróg coraz częściej udziela wywiadów na temat ekologii. Zależy mu, aby uświadomić ludziom, jak wiele mogą zrobić dla środowiska. Czy jego zabiegi kiedyś przyniosą rezultaty?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>