www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Piotr Zelt ratuje schronisko!

Piotr Zelt znany z wielu seriali, sztuk teatralnych i filmów miał chwilę wolnego i postanowił zabrać swoją narzeczoną na romantyczny weekend do SPA. Para pojechała do „Słonecznego Zdroju” w Busku Zdrój.

Mogli skorzystać z wszelkich atrakcji jak: zabiegi, masaże, baseny czy doskonała kuchnia. Był relaks, ale Piotr z Kasią znaleźli też czas, aby odwiedzić tamtejsze schronisko, które będzie likwidowane pod koniec roku. Wolontariusze robią co mogą, aby zachęcić wszystkich do adopcji piesków.

To zadbane schronisko i podopieczni czują się tam dobrze, ale panie, które tam pracują i są fantastyczne zabiegają o każdą adopcje. Zakochaliśmy się w tych pieskach i będziemy o nich myśleć. Może w przyszłości zdecydujemy się na pieska. Na pewno będzie ze schroniska – opowiada Piotr Zelt.

Para bardzo wzruszyła się losem suczki Iskierki i psa Bąbelka. Obydwoje poznali się na terenie zakładu pracy, gdzie pracownicy opiekowali się nimi. Gdy cztery lata temu likwidowali ten zakład pieski trafiły do schroniska w Busku Zdrój. Są nierozłączni i bardzo opiekują się sobą. Wszystkim zależy, żeby ktoś adoptował ich razem i potraktował jak członka rodziny.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>