www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Piotr Grabowski wychował się bez ojca!

Trzy lata temu stał się bohaterem głośnego skandalu: przystojny aktor zostawił żonę i dzieci dla innej: Anny Dereszowskiej. Jednak dziś Piotr Grabowski wyjawia szokującą prawdę o swoim dzieciństwie: aktor sam został porzucony przez ojca!

Piotr Grabowski

– Ojciec opuścił nas, gdy miałem kilka lat.– zwierza się Piotr Grabowski- Wyjechał do pracy do Niemiec i nigdy nie wrócił. Mamie było bardzo trudno, ale nigdy się nie żaliła. I tak naprawdę nigdy nam niczego nie brakowało. Oprócz ojca.

Dzieciństwo gwiazdy serialu „Barwy szczęścia” było ciągłym czekaniem na tatę:
– Pamiętam jak wracałem ze szkoły do domu, otwierałem drzwi i miałem nadzieję, że on tam będzie. Pewnego dnia przyszedł list, z Australii. Przez chwilę jeszcze mieliśmy nadzieję, że to pomyłka, że to może jednak tylko Austria. Ale stempel na znaczku pocztowym pozbawił nas wszelkich złudzeń. We trójkę czytaliśmy ten list, ojciec pisał, że nie wraca. Może to właśnie wtedy poczułem się po raz pierwszy dorosły? Dotarło do mnie, że teraz to ja jestem mężczyzną w domu, że muszę się opiekować mamą.

Jednak w życiu Piotra Grabowskiego był ktoś, na kogo przyszły aktor zawsze mógł liczyć:
– Całe życie brakowało mi ojca. Starał mi się go zastąpić dziadek, był dla mnie bardzo ważną postacią. W ogóle dużo czasu spędzałem u rodziców mojej mamy. To były spokojne, dobre chwile.- wspomina serialowy Borys.

akaWpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>