www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Pietrek” chciał popełnić samobójstwo!

Dziś jest jednym z najlepszych aktorów komediowych. Aż trudno uwierzyć w to, że Piotr Pręgowski kiedyś miał czarne myśli…

Mieszka z żoną, aktorką Ewą Kuryło w pięknym domu pośród jezior i lasów. On jest gwiazdą „Rancza„, ona też nie narzeka na brak pracy.Jednak był taki czas, gdy w małżeństwie aktorskiej pary nie działo się najlepiej…
– Po „Zmiennikach”, kiedy wydawało się, że moja kariera rozkręci się na dobre, nastąpiła głucha cisza- wspomina trudny czas Piotr Pręgowski w wywiadzie dla „Rewii”- Nie można było rozszyfrować, dlaczego.

Aktorskie małżeństwo żyło wtedy w biedzie, dlatego planowali nawet wyjazd do USA! Niestety, oboje nie dostali wiz. Gdy jedyne rozsądne wyjście z sytuacji nie wypaliło, serialowego „Pietrka” coraz częściej dopadały niepokojące myśli:

Miałem rodzinę, nie moglem ich zostawić bez zabezpieczenia na przyszłość.- wyznaje Piotr Pręgowski – Kombinowałem, co by tuzrobić, aby żona i córka dostały po mojej śmierci odszkodowanie. Naszczęście nie mam głowy do interesów, biznesmen ze mnie żaden. Odwielu lat nie dostawałem żadnych propozycji, byłem przybity i zdesperowany. Zarabiałem na imprezach firmowych jako sobowtór Elvisa Presleya i nic nie wskazywało na to, że stanę przed kamerą. Na szczęście stało się inaczej, a aktora od niechybnej śmierci uratowała… żona:

– Którejś zimy zona zrobiła mi zdjęcia jak kąpałem się w przeręblu. Zawiozłem je do agencji castingowej i niedługo potem zagrałem w serialu „Camera cafe”. Potem było „Ranczo”.

To był przełomowy moment od tej pory Piotr Pręgowski jest nie tylko cenionym aktorem, ale też szczęśliwym człowiekiem!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>