www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Pierwszy odcinek „Tańca z gwiazdami”, pierwsi przegrani

Pierwszy odcinek 8. edycji „Tańca z gwiazdami” rozpoczął Alan Andersz, aktor z serialu 39 i pół w parze z Blanką Winiarską i oni też program zakończyli… na pierwszym miejscu. Przypadek czy też już na początku mamy faworyta?

Para rzeczywiście rewelacyjnie zatańczyła cha-chę do wielkiego przeboju „Daddy Cool” grupy Boney M. i nic dziwnego, że jej występ jury oceniło najwyżej.

Pewny siebie, bardziej niż sędziowie, był Oleg Savkin, który zatańczył solówkę świadczącą o wielkiej pasji i umiłowaniu tańca oraz Steve Allen i Anna Głogowska po walcu angielskim. Australijski surfer, który po części czuje się już Polakiem, zastanawiał się jedynie czy „było dobrze czy bardzo dobrze”.

Miłym rozczarowaniem, zarówno dla jury, jak i widzów programu był mistrz bokserski Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, który w parze z Agnieszką Pomorską odtańczył brawurowo cha–chę do przeboju Billy Joel’a. Jak to bokser – wysportowany, poruszał się zgrabnie, nie widać było w jego ruchach sztywności debiutanta.

Jedyne na co musi uważać – to na kąśliwe uwagi jury. „Witaj lwie w klatce z Czarną Mambą” – tymi słowami powitał zawodnika juror Zbigniew Wodecki. Tradycyjnie bowiem, najwięcej do powiedzenia, i to nie zawsze pochlebnie, ma Ivona Pavlovic, zwana Czarną Mambą. Pozostali członkowie jury – Piotr Galiński i Beata Tyszkiewicz – podzielili między siebie komentarze mocno techniczne (Galiński) i raczej stonowane komplementy (Tyszkiewicz).

W pierwszym odcinku tylko siedem par walczyło o przejście do drugiego etapu. Walca angielskiego zatańczyli jeszcze Paweł Stasiak – wokalista Papa D. i Janja Lesar, oraz Marek Włodarczyk – aktor z serialu „Kryminalni – doceniony za „męski wdzięk i siłę” z Kamilą Kajak zaś w cha-chę – poprawnie, ale bez „ognia” – Sambor Czarnota i Magdalena Soszyńska-Michno.

Tylko siedem par, gdyż Gwiazdy – Panie potraktowane zostały niczym w Dzień Kobiet. Ilona Felicjańska – modelka, wicemiss, aktorki Agata Kulesza, Katarzyna Walter, Marta Żmuda-Trzebiatowska, piosenkarka Natalia Lesz, prezenterka Anna Popek i florecistka Sylwia Gruchała mogły wystąpić wspólnie, na dodatek porwały wszystkich gorącą, wakacyjną salsą do utworu „Sun Sun Babae”.


Ostateczny werdykt na zakończenie pierwszego odcinka:

1.    Alan Andersz i Blanka Winiarska
2.    Oleg Savkin i Katarzyna Krupa
3.    Steve Allen i Anna Głogowska
4.    Marek Włodarczyk i Kamila Kajak
5.    Sambor Czarnota i Magdalena Soszyńska-Michno
6.    Krzysztof Włodarczyk i Agnieszka Pomorska
Jak widać z zestawienia na podium – już w pierwszym odcinku pożegnaliśmy parę nr 3 – Pawła Stasiaka i Janję Lesar, która zdobyła najmniejszą sumę punktów od jury i widzów.

Kto odpadnie następny?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>