www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Pierwsza rozmowa z nową menadżerką Gosi Andrzejewicz! [wywiad]

Kiedy Gosia była osobą na topie, nie miała czasu dla siebie. ciągłe koncerty, wywiady, wywołały u niej zmęczenie. Stąd postanowiła odpocząć na jakiś czas – opowiada Agnieszka Jedlińska, nowa menadżerka Gosi Andrzejewicz.

Jak poznałyście się z Gosią?

Przez czysty przypadek. w branży muzycznej jestem już od ponad 5 lat. moi znajomi to producenci i dje z całego świata. i przypadkowo kiedyś trafiłam na kawałki Gosi, które spodobały mi się. i były w języku ang. na podstawie tego stwierdziłam, ze fajnie by było komuś pomóc ruszyć w świat. I tak padło na Gosię!

Jak rozpoczęła się wasza współpraca?

Od tego: ze napisałam wpierw do niej e-mail. po wymianie paru wiadomości spotkałyśmy się, aby ocenić czy się rozumiemy, dogadujemy i już na spotkaniu zrozumiałyśmy ze się dobrze dogadujemy, tworzymy zgrany team i podjęłyśmy decyzje o współpracy. Akurat to był czas kiedy Gosia szukała nowego managera.

Skąd się wzięło zapotrzebowanie na nowego „menago”?

Ponieważ Gosia w zeszłym roku rozstała się ze swoim managerem.

Ale jest nim chyba tata?

Po rozstaniu z poprzednim managerem Gosi, tak to prawda tata przejął obowiązki poprzedniego managera. Dla sprostowania: tata Gosi jest naprawdę fajnym człowiekiem.

Dziennikarze są innego zdania..

Tak wiem, słyszałam o tym. ale na tym polega świat mediów aktualnie. robienie wielkiego szumu o nic.Polska jest krajem który żyje informacjami wyssanych z palca.

Ale Pani odpowiada chyba tylko za kontakty dla prasy?

Tata Gosi aktualnie póki co przejął bookowanie eventów. Ja natomiast zajmuje się wizerunkiem Gosi. Pomagam jej w stylizacjach oraz muzycznie, współpracuje z wieloma artystami zza granicy.

Czy naprawdę wierzy Pani w międzynarodowy sukces Gosi?

Jak najbardziej. Dr Alban bardzo chwalił Gosi głos. wręcz był pełen podziwu kiedy bylismy w studio na nagraniu i Gosia wolała dogrywać swój wokal bez dźwięku w słuchawkach. Współpracujemy aktualnie z Artystami z Niemiec, Rumunii, Anglii i naprawdę bardzo im się podoba styl śpiewania Gosi oraz tonacja.

Co może wyniknąć z tej współpracy?

Po pierwsze dla nas – jest to wielka przyjemność pracować np. z najlepszym piosenkarzem muzyki pop, czy producentami z Niemiec. a co wyniknąć może z tej współpracy to na pewno niesłychanie oryginalne dźwięki, melodie na nowej płycie. Nowa płyta będzie pełna niespodzianek. Będzie zupełnie inna niż te które do tej pory Gosia nagrywała. To, co tworzymy, wynika z naszych fascynacji muzycznych. ja z Gosią słucham różnych typów muzyki. Nie wałkujemy ciągle tego samego typu muzyki. nie zamykamy się na nowe brzmienia.

Kiedy pojawi się płyta?

Płyta pojawi się na jesień.

A czy nie sądzi Pani że do promocji zwłaszcza na świecie potrzebne są ogromne pieniądze?

Jak najbardziej są potrzebne. ale internet zawładnął światem. często pytam swoich fanów – skąd wiecie o Gosi? najczęstsza odpowiedź to: youtube. Cieszy mnie, że ludzie na świecie chcą poznawać artystów, których nie znają.

Co jest najtrudniejsze w Pani pracy?

To, że nie jestem w stanie skontrolować internetu. i nie mogę prostować fikcyjnych informacji na temat Gosi.

To może sprostujmy jakąś. Która jest najbardziej bzdurna?

Na pewno ta: że Gosia nie umie śpiewać!!!

Skąd wynikała przerwa Gosi?

Czasem te komentarze które czytam rozśmieszają mnie ale niekiedy niestety wywołują u mnie smutek. bo najlepiej kogoś ocenić nie znając. Kiedy Gosia była osobą na topie, nie miała czasu dla siebie. ciągłe koncerty, wywiady, wywołały u niej zmęczenie. Stąd postanowiła odpocząć na jakiś czas i skupić sie na sobie. podczas przerwy nagrała wiele kawałków, wyjechała do USA, napisała wiele przepięknych tekstów.

Cierpiała na depresję?

Depresję? w życiu! Gosia jest tak mega pozytywną osobą, że należy czerpać od niej to radość z życia!

Czy do piosenki z dr Albanem powstanie teledysk?

Tak. po premierze w klubie Mirage zabieramy się za kręcenie teledysku! mamy nadzieję skończyć go końca maja!

W jaki sposób chce Pani jeszcze promować wokalistkę?

Pomijając facebook, gdzie mamy największe skupisko fanów na pewno będziemy kontynuować współpracę z gwiazdami zza granicy. Z tego co widzę, musimy bardziej skupić się na anglojęzycznych utworach.

Czy ma Pani jeszcze innych podopiecznych?

Nie nie mam. w tej chwili skupiam się na Gosi Andrzejewicz! Prócz robienia jej promocji, również jestem jej stylistką. Prowadzę czasem szkolenia związane ze stylizacją.

Jakie ma Pani doświadczenie?

Skończyłam uczelnie Bradford w Anglii o specjalizacji zarządzanie. wiec do tej pory pracowałam troszkę w polityce, gdzie działałam PR-owo a wcześniej marketingiem. natomiast w weekendy zajmowałam się muzyką. pomagałam swoim znajomych wyjść z kawałkami klubowymi na świat. nigdy nie rezygnowałam z niczego na rzecz czegoś. Zawsze próbuje znaleźć czas na wszystko co mnie interesuje, a z pasji nigdy się nie rezygnuje


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>