www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Pierwsza okładka z gwiazdami na 20-lecie Świata Kobiety

Jubileuszowe wydanie Świata Kobiety ukaże się 1 sierpnia. Z okazji 20-lecia magazynu po raz pierwszy w historii na okładce numeru 9. znajdą się gwiazdy: Katarzyna Zielińska, Edyta Olszówka i Grażyna Wolszczak.

W urodzinowym wywiadzie dla Świata Kobiety, aktorki opowiadają między innymi o kobiecości i miejscu kobiety we współczesnym świecie. Autorem sesji okładkowej oraz ilustrującej wywiad jest znany fotograf gwiazd Krzysztof Opaliński. Styliści i wizażyści Świata Kobiety spełnili marzenia czytelniczek poddając je modowo-urodowej metamorfozie. W sesji udział wzięły cztery czytelniczki w różnym wieku.

Specjalnie na 20 urodziny eksperci Świata Kobiety skomentowali największe zmiany zachodzące w życiu kobiet w ostatnim dwudziestoleciu, dotyczące między innymi medycyny, kosmetologii estetycznej, podejściu do partnerstwa, antykoncepcji czy związków i modelu rodziny.

Redakcja przygotowała także urodzinową zabawę dla czytelniczek, w której można wygrać supernagrody, m.in. pobyt w SPA, ekskluzywne akcesoria kuchenne i wartościowe zestawy kosmetyków.

Wyjątkowy, jubileuszowy numer pojawi się w trzech wersjach: wersja podstawowa w cenie 2,40 zł lub z dodatkami do wyboru: z książką kucharską (4,99 zł) lub z hitem kinowym na DVD ,,Nietykalni” (9,99 zł).


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>