www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Piersi Szulim nie urosły od masowania

Kawa na ławę.

Operacje plastyczne wśród polskich gwiazd, choć bardzo popularne ciągle jednak są czymś wstydliwym. Każdy przecież chce uchodzić za ‚ładnego” dzięki Matce Naturze, a nie dzięki sile skalpela. Jednak nie zawsze można mieć wszystko.
Ale nie to jest problemem. Problemem jest to, że wiele znanych twarzy show-biznesu przechodzi „cudowne metamorfozy”, jak za skinięciem czarodziejskiej różdżki. Z dnia na dzień wyglądają młodziej i wszystkim wokół wciskają kit, że to dzięki gimnastyce lub odpowiedniej diecie. Są nawet tacy, którzy próbują przekonać otoczenie, że mniejsza ilość zmarszczek wokół oczu, to efekt większego szczęścia. Ściema…

Całe szczęście, nie wszystkie gwiazdy próbują ukryć fakt skorzystania z pomocy, jaką oferuje chirurgia plastyczna. Do tego wąskiego grona należy Agnieszka Szulim, która kiedyś otwarcie przyznała, że piersi powiększyła dla swojego męża.

Teraz, prezenterka w rozmowie z magazynem Party wraca do tamtej decyzji o przyznaniu się w mediach do powiększenia biustu.

„Byłam jedną z nielicznych osób, które przyznały się do operacji plastycznej. Rozpętała się burza, ale czy lepiej było udawać, że piersi urosły mi od masowania?

Szulim_Agnieszka

Szulim_Agnieszka

Szulim_Agnieszka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>