www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Piąte małżeństwo Młynarskiej?

Jestem fanką małżeństw – mówi Paulina Młynarska. Jak zatem będzie?

Kto wie, jak to będzie? Nie powiem jak po trzecim małżeństwie, że: „nigdy więcej”. Mam gorące serce, zapalam się jak choinka i szybko płonę. Nie będę się zarzekać, że nie zdecyduję się na kolejne małżeństwo- powiedziała w rozmowie z Super Expressem dziennikarka i prowadząca obecnie Kobieta Cafe.

Jak czytamy w Wikipedii o Paulinie Młynarskiej: W 1986 zadebiutowała na dużym ekranie, wcielając się w rolę Aliny w filmie Kronika wypadków miłosnych Andrzeja Wajdy. W wieku 16 lat wyjechała do Francji, gdzie zagrała w serialu erotycznym „Różowa seria”[1]. W 1990 ukończyła Education comp w Paryżu. Ma podstawowe wykształcenie. Uczyła się w liceum które w wieku 16 lat przerwała.

To w ramach ciekawostek na temat Młynarskiej, która mimo przeciwności losu doskonale radzi sobie z show-biznesie i zdecydowanie zrobiła karierę w mediach. Choć w życiu osobistym nie wiodło się, aż tak dobrze. Paulina Młynarska ma na swoim koncie już cztery nieudane małżeństwa, co nie przeszkadza jej w cieszeniu się życiem:

Patrzę w lustro i myślę sobie, że wyglądam lepiej niż pięć lat temu. Jestem uśmiechnięta, nic mi nie dolega, czuję się młodziej niż 10 lat temu.

Sprawdziliśmy, faktycznie Paulina Młynarska wygląda lepiej niż pięć lat temu. W takim razie przy tak dopisującym samopoczuciu wypada nam tylko życzyć kolejnej miłości. Może tym razem już na stałe?

Paulina Młynarska w 2005 i 2010 roku

mlynarska_paulinamlynarska_paulina

mlynarska_paulinamlynarska_paulina


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>