www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Perchuciowie pokonali kryzys w związku!

Aktorska para jest ze sobą już 14 lat. Nie ominął ich poważny kryzys, na szczęście oboje mają sprawdzoną strategię przetrwania!

To była wielka miłość: ona była studentką szkoły teatralnej, on… asystentem na uczelni. Mimo początkowych kłopotów Aneta Todorczuk-Perchuć i Marcin Perchuć szybko się pobrali. Kryzys przyszedł po pierwszym dziecku. Kłócili się o wszystko: o bałagan w domu, o to, kto zajmie się dzieckiem, a kto ugotuje… Starali się nie ranić siebie nawzajem. Wychodziło im to różnie… W końcu poszli do terapeuty.
– Czułem, że coś się psuje, coś się być może kończy. Bałem się, że już tego nie pozbieramy – mówi Marcin na łamach „Olivii”.

Na szczęście małżonkowie nigdy nie kłócili się o role:
– Mam zazdrościć mężowi roli? Przecież i tak bym jej nie dostała. Raskolnikowa nie zagram, choćbym pękła – mówi Aneta.

Aneta i Marcin wspólnie znaleźli sposób na wyjście z kryzysu. Jest nim… podróż tylko we dwoje!

– Cieszę się, że on się realizuje, że w dodatku przyniesie pieniądze, będzie na życie i jeszcze starczy na Majorkę. Jedziemy tylko we dwoje – mówi Aneta, która już nie może się doczekać wyjazdu. Radości z chwil spędzonych tylko we dwoje nie kryje tez jej mąż. Zwłaszcza, że takie wyjazdy pozwalają przetrwać małżonkom trudniejsze chwile.

– Ciągle jesteśmy z dziećmi, nawet w sypialni. Kładą się spać w swoich łóżkach, ale w nocy lądują w naszym. Dlatego, sorry, jedziemy sami – oświadcza stanowczo Marcin Perchuć.


Wpisz komentarz

  1. 6 listopada 2012 19:57

    Anonim:

    ładnie razem wyglądacie

Podobne posty:

/* */?>