www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Pazura zatrudnił Galeriankę!

Gdy Cezary Pazura przygotowywał się do realizacji swojej komedii „Weekend” potrzebował do jednej z kobiecych ról dziewczyny seksownej i jednocześnie ujmująco niewinnej.

W osobie nominowanej – do Złotej Kaczki – Anny Karczmarczyk, pamiętnej z roli skrytej i nieśmiałej Alicji w „Galeriankach”, znalazł wszystko co było potrzebne do zbudowania postaci „Młodej” – dziewczyny ślicznej, bezpretensjonalnej a jednocześnie prowokacyjnej i uwodzicielskiej.

O rozpalających emocje scenach w komedii gangsterskiej Cezarego Pazury opowiada urocza Anna Karczmarczyk, która w „Weekendzie” zagrała dziewczynę przystojnego gangstera – Guli – wielbiciela kobiecego piękna: „Większość scen gram z Michałem Lewandowskim, czyli Gulą, w których pokazywana jest relacja granych przez nas bohaterów. Będzie można zobaczyć bardzo intymną scenę pomiędzy nimi, w której Młoda pojawi się w pięknej, koronkowej bieliźnie. Tyle zdradzę. A resztę trzeba zobaczyć.”

A zobaczyć resztę czyli „Weekend” będzie można już od 6 stycznia.

weekend_plakat_mniejszy


Wpisz komentarz

  1. 17 grudnia 2010 06:37

    Tweets that mention Pazura zatrudnił Galeriankę! | Plotki, ploty, ploteczki, życie gwiazd, sensacje, skandale -- Topsy.com:

    […] This post was mentioned on Twitter by Foto, TopStarsPl. TopStarsPl said: #plotki Pazura zatrudnił Galeriankę! http://bit.ly/ef7MgL #foto […]

Podobne posty:

/* */?>