www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Pazura o wygranej z Pudelkiem

Cezary Pazura wygrał w sądzie batalię z portalem plotkarskim. Aktor twierdzi, że dzięki niemu więcej celebrytów pójdzie teraz do sądu.

Popularny portal plotkarski pudelek.pl przegrał sądową batalię z Cezarym Pazurą i ma zapłacić aktorowi 50 tys. zł zadośćuczynienia wraz z odsetkami oraz pokryć koszty sądowe. Sąd Apelacyjny w Warszawie uznał, że portal naruszył dobra osobiste aktora i nakazał opublikowanie przeprosin oraz usunięcie z archiwów spornych artykułów. Wyrok jest prawomocny.

– Ta batalia trwała cztery lata  – wyznał Cezary Pazura, który był gościem w „Pytaniu na śniadanie”. – Wygrana z pewnością ośmieli innych do walki o swoje prawa. Uważam, że trzeba walczyć, nie można im na to pozwalać.

Cezary Pazura nie pojawił się jednak w studio sam. Towarzyszył mu adwokat, który odpierał zarzuty mówiące, że w zawód aktora wpisane są plotki i ingerencja paparazzi w życie osobiste:
– Początkujący aktor może zabiegać o sławę i przestaje, gdy staje się znany. Tymczasem pan Pazura był gwiazdą zanim jeszcze powstały portale plotkarskie i nie musi zabiegać o popularność – mówił Jerzy Paśko, pełnomocnik artysty.

Cezary Pazura starał się jednak zachować dystans wobec całej afery:
– Największy stres miałem dzisiaj, jak myślałem, że przyjdę do studia do takiej świetnej pary prowadzących – adorował Marzenę Rogalską i Łukasza Nowickiego. – Ja już zapomniałem o co tak naprawdę poszło, bo już przez ten czas powstało tyle bzdur na mój temat…

Aktor wyznał też, że nadal będzie udzielał wywiadów dziennikarzom, których ceni, a wszystko po to, by informować fanów, co tak naprawdę się dzieje w jego życiu.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>