www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Pawlicki zabiera na randki karawanem

Finezyjny podryw Antoniego Pawlickiego przejdzie do historii! Przekonany, że siła męskiego rażenia tkwi właśnie w wyrafinowaniu i w wielkości postanowił uwieść dziewczynę, zabierając ją na przejażdżkę najprawdziwszym karawanem pogrzebowym. Dodajmy, że wypolerowanym i …z trumną w środku.

W najnowszej komedii Ryszarda Brylskiego „Cudowne lato Antoni Pawlicki wciela się w postać Konrada, syna potentata usług pogrzebowych. By poderwać niełatwą i zadziorną dziewczynę – Kitkę (Helena Sujecka) musi sięgnąć po dość nietypowe i wyrafinowane środki. Zwłaszcza, że konkurencja nie śpi – jego największy rywal, romantyczny twórca nagrobków Rudy (Cezary Łukaszewicz) szpieguje każde jego posunięcie.

W idealnej komedii na walentynki Pawlicki i Łukaszewicz nie tylko dostarczą instrukcji jak pokonać konkurenta i rozkochać „niełatwą” dziewczynę, ale zabiorą w cudowny świat miłości z domieszką czarnego humoru. Obok nich w filmie bawić będzie także Grupa Mumio, Jerzy Trela i wybuchowa seksbomba polskiego kina – Katarzyna Figura.

„Cudowne lato” w kinach od 11 lutego.

aka

pawlicki_sujecka1

pawlicki_sujecka2

cudowne_lato_plakat


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>