www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Pawlicki woli brzydule

Od jego spojrzenia miękną nogi. Ze swoją urodą mógłby mieć każdą. Ma w sobie chłopięcość Leonarda di Caprio, dzikość Jamesa Deana i przedwojenną elegancję Eugeniusza Bodo. Kobiece serca kradł wielokrotnie i na różne sposoby.

Ostatnio jednak zmienił preferencje. Nie interesują go czarujące blondynki o klasycznych rysach, ale brunetki o, łagodnie ujmując niekonwencjonalnej urodzie. W najnowszej komedii Ryszarda Brylskiego – „Cudowne lato” nasz amant zakochuje się w nieśmiałej, noszącej wyciągnięte swetry Kitce. Paradoksalnie okazuje się, że jedna strzała amora w tym wypadku nie wystarczy. Bo Kitka (Helena Sujecka) wcale łatwą dziewczyną nie jest, a u jej boku pojawia się inny przystojniak (Cezary Łukaszewicz). O tym, czy Antoni Pawlicki wystarczająco opanował sztukę podrywu, dowiemy się tuż przed Walentynkami, 11 lutego.

„Cudowne lato” to czarna komedia romantyczna, w której bawi historia miłosna jak u Bridget Jones i przezabawna rywalizacja dwóch zakładów świadczących usługi w branży pogrzebowej.
W filmie zobaczymy nie tylko ulubieńców sceny teatralno-kabaretowej – grupę Mumio, ale również ulubioną polską aktorkę komediową – Katarzynę Figurę w roli, która umarłego postawiłaby na nogi.

„Cudowne lato” – cudowna komedia już od 11 lutego w kinach

aka

pawlicki_sujecka21

cudowne_lato_plakat


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>