www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Paweł Małaszyński i początek cichej rewolucji

Stało się! Cicha rewolucja dotarła do Polski.

Ruszyła kampania reklamowego nowego Lexusa CT 200h z Pawłem Małaszyńskim w roli głównej. Jeden z najpopularniejszych polskich aktorów filmowych i telewizyjnych wystapił w spocie telewizyjnym promującym nowe auto. Nie bez powodu to właśnie Paweł Małaszyński ogłasza początek cichej rewolucji. Aktor pełni rolę Ambasadora Lexusa CT 200h w Polsce – pierwszego i jedynego samochodu z pełnym napędem hybrydowym w segmencie C-Premium.

– To jedna z najważniejszych premier w historii Lexusa. Wchodzimy do nowego segmentu i od razu robimy to z modelem wyposażonym w pelny napęd hybrydowy. Pomimo, że CT 200h jest najbardziej przystępnym cenowo Lexusem – cena zaczyna się od 106 900 PLN – to technologicznie nie uznajemy żadnych kompromisów. Po raz piewszy klienci mogą nabyć luksusowy samochód klasy kompakt z pełnym napędem hybrydowym. Ten napęd to synonim nowoczesnego luksusu. – mówi Mariusz Grzesiak, kierownik sekcji Lexus w Polsce.

– Paweł Małaszyński łączy w sobie cechy, które charakteryzują Lexusa CT 200h: perfekcję i wyrazistość. Dlatego po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na realizację kampanii z udziałem ambasadora tego modelu. Już w marcu widzowie będą mogli zobaczyć nowy spot telewizyjny oraz reklamy na siatkach wielkoformatowych. Ponadto 18 marca 2011 roku odbędzie się oficjalna premiera Lexusa CT 200h podczas gali Lexus Fashion Night 6. – mówi Przemysław Pater, kierownik marketingu marki Lexus w Polsce.

Premiera nowego Lexusa CT 200h odbędzie się 18 marca br. podczas prestiżowej gali Lexus Fashion Night 6 w Warszawie. Oprócz Pawła Małszyńskiego, w wydarzeniu weźmie udział kolejna wielka postać srebrnego ekranu – Milla Jovovich.

małaszynski_paweł


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>