www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Paweł Domagała o swojej roli w „Powiedz TAK!”

Już kilka dni na antenie Telewizji POLSAT zadebiutuje nowy serial „Powiedz TAK!”, w którym jedną z głównych ról zagra Paweł Domagała. Co opowiedział nam o swojej roli w serialu „Powiedz TAK!”? Aktor pozdrawia również wszystkich muzyków grających na weselach i składa życzenia parom, którzy planują ślub w najbliższym czasie. Posłuchajcie!


Serialowy Wiktor to chłopak z zasadami i gitarą, ale też zbuntowany lekkoduch i łamacz kobiecych serc. Jest oddany swoim przyjaciołom. Chyba zakochany w Basi (Katarzyna Zawadzka), ale jeszcze sobie nie zdaje z tego sprawy…

„Powiedz TAK!” to obyczajowo – komediowa historia, która w zabawny sposób przedstawia życiowe wzloty i upadki warszawskich trzydziestolatków. Czworo przyjaciół: Basia, Wiktor, Justyna i Bartek (Katarzynę Zawadzką, Pawła Domagałę, Agnieszkę Więdłochę i Nikodema Rozbickiego) wspiera się wzajemnie i planuje zrobić oszałamiającą karierę w branży ślubno-weselnej!

W serialu obok zamierzającej podbić świat czwórki przyjaciół, występuje plejada aktorów. Wśród nich m.in. Mikołaj Roznerski, Cezary Pazura, Maria Pakulnis, Sylwia Gliwa, Tamara Arciuch, czy Anna Karczmarczyk.

Premierowy odcinek „Powiedz TAK!” – 1 marca (wtorek), godz. 21.30.

Zobacz naszą fotogalerię!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>