www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Paulla kocha dalej… wideo

Piękna melodia, niezwykła emocjonalność i pięciooktawowy głos – Paulla powraca ze swoim nowym singlem „Kocham Cię dalej”. Nostalgiczność i niewiarygodny klimat to coś, co wyróżnia utwory Paulli i czyni je wyjątkowymi. „Kocham Cię dalej” to idealna propozycja na jesienne wieczory spędzone we dwoje!


Ten rok jest dla Paulli bardzo pracowity. Zagrała trasę koncertową z gwiazdą światowego formatu – Garou i wystąpiła na licznych plenerowych koncertach. Jednak najwięcej czasu zajęła jej praca w studio nad nową płytą:

„Płyta będzie bardzo emocjonalna – innej sobie nie wyobrażam! Będzie zgodna z tym, co gra w mojej duszy i w moim sercu. Ufam, że słuchacze odnajdą w niej prawdę i starą, dobrą Paullę” – śmieje się wokalistka.

Najnowszy singiel „Kocham Cie dalej” to kompozycja wieloletniego przyjaciela Artystki – Michała Kacprzaka. Jemu zawdzięczamy idealne połączenie ballady z nowoczesnym brzmieniem.

„To piosenka dla wszystkich, którzy choć raz w życiu zostali sam na sam ze swoją samotnością… Opowiada smutną historię rozstania i kobiecych przemyśleń w chwili, w której opadają już największe emocje. Wtedy świat znów zaczyna biec swoim rytmem, tylko gdzieś na dnie serca pozostaje pustka” – dodaje Paulla.

Teledysk do „Kocham Cię dalej” ukazuje nowy wizerunek Paulli. Artystka podkreśla, że idzie z duchem czasu, zostawiając to, co najlepsze w niej i jej piosenkach. Zobacz poniżej!

Wideo Kocham Cię dalej:


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>