www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Paulina Sykut-Jeżyna: czytam teraz dużo kryminałów i poradników dla przyszłych mam

Prezenterka przygotowuje się do macierzyństwa. Radzi się bardziej doświadczonych koleżanek i dużo czyta. Chętnie odwiedza internetowe portale parentingowe, czyta także tradycyjne poradniki. Fachowe książki to jednak niejedyna lektura prezenterki. W wolnych chwilach gwiazda równie chętnie sięga po kryminały.

Paulina Sykut-Jeżyna jest w piątym miesiącu ciąży. Swoje pierwsze dziecko, córeczkę o imieniu Róża, urodzi w grudniu. Gwiazda uważa, że w życiu każdej kobiety przychodzi czas, gdy w naturalny sposób zaczyna odczuwać potrzebę macierzyństwa. Twierdzi też, że od dłuższego czasu przygotowuje się do bycia mamą. Wiele jej koleżanek zostało już matkami i prezenterka chętnie rozmawia z nimi na ten temat.

To jest po prostu taki etap w życiu, że koleżanki rodzą, a więc się o tym rozmawia. I tak naprawdę wcześniej czy później zaczynasz myśleć o tym, że też chciałabyś zostać rodzicem, matką i że to jest piękna rzecz – mówi Paulina Sykut-Jeżyna agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Prezenterka twierdzi, że gdy dowiedziała się o ciąży, zaczęła bardzo dużo czytać na ten temat. Szczególnie chętnie zagląda na portale parentingowe, gdzie można znaleźć porady ekspertów z różnych dziedzin. Gwiazda korzysta też z pomocy przyjaciółek, które pożyczają jej sprawdzone przez siebie poradniki.

Właśnie jedna z nich mi za kilka dni przyniesie kilka świeżych lektur, bardzo dobrych, więc myślę, że będę miała całą biblioteczkę na ten najbliższy czas – mówi Paulina Sykut-Jeżyna.

Gwiazda nie ogranicza się jednak wyłącznie do poradników dla przyszłych mam. W wolnych chwilach równie chętnie po nieco lżejszą lekturę – bardzo lubi kryminały. Obecnie czyta „Dziewczynę z pociągu” Pauli Hawkins. Książka ta w Stanach Zjednoczonych w ciągu miesiąca sprzedała się w nakładzie 2 mln egzemplarzy, a prawa do tłumaczenie sprzedane zostały 47 krajom. W wytwórni DreamWorks trwają prace nad jej filmową adaptacją.

Jeszcze nie skończyłam i nie wyrobiłam sobie na jej temat zdania, ale mam mieszane uczucia. Często jest tak, że jak wiele osób radzi, to nie do końca mnie to zachwyca, ja przynajmniej tak mam, że jak coś jest bestsellerem, to nie zawsze mi się podoba – mówi Paulina Sykut-Jeżyna.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>