www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Paulina Smaszcz- Kurzajewska: „Dostałam od życia po mordzie”

Paulina Smaszcz- Kurzajewska jest zawsze uśmiechniętą, zadowoloną z życia kobietą. Ale nawet ona miała gorsze chwile w życiu:

– Znam smak porażki, bólu i łez… Żałuję wielu dobrych rzeczy, które zrobiłam dla złych, bezwartościowych ludzi.– zwierza się gwiazda w wywiadzie dla „Party”- Zabrzmi to brutalnie, ale solidnie dostałam od życia po mordzie. Ale z każdej porażki wyciągnęłam wnioski na przyszłość.

Co ostatnio zabolało dziennikarkę?
– Ostatnio? To, że portale plotkarskie wypisują kłamstwa na mój temat. Rzekomo zrobiłam sobie zdjęcie krocza i wrzuciłam je na Instagram, a zamieściłam tam fotografię Tylera Shieldsa oraz hasło: „Poranny seks pobudza lepiej niż kawa”, pochodzące z jego kampanii. Łatwo można je znaleźć w Internecie. – oburza się Paulina Smaszcz- Kurzajewska- Słowo „skandal” jest tak niekompatybilne z moją osobą, że nawet nie wiem, jak się do tego odnieść. To jakaś farsa, bo mam naprawdę fantastyczne życie! Od 20 lat mam tego samego męża, co się rzadko zdarza w show- biznesie. Tworzymy fajne małżeństwo, mamy wspaniałe dzieciaki, które wychowujemy w zgodzie z wartościami, którym hałdujemy. Nie wiem, czemu ma służyć domalowywanie mi gęby.– dziwi się gwiazda.

foto: MWMedia


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>