www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Paulina Papierska wygrała TOP MODEL!

Początek wielkiej kariery dla 19 – letniej dziewczyny ze Zbąszynka.Terapia zakończona.

Paulina Papierska, która  w czasie trwania programu nie raz pokazała, że ma spore problemy w własnymi emocjami i wiarą we własne możliwości, że niekiedy zbyt szybko się poddaje, w programie przeszła naszym zdaniem, – jakby rodzaj psychoterapii. Teraz jest zupełnie inną Paulina, pewną siebie, pełną wiary w swoje marzenia dziewiętnastolatką, która ma teraz wielką szanse na odmianę swojego życia.

„Po prostu mam nadzieję, że chwile w programie będą moimi najpiękniejszymi chwilami w życiu, że otworzę się na ludzi i w końcu pokażę na co mnie stać. To wspaniała okazja, by wybić się z małego miasteczka”- czytamy w SE słowa Papierskiej.

I udało się, podczas wczorajszego finału emitowanego na żywo, w rywalizacji trzech ostatnich dziewczyn, Oli Kuligowskiej, Anny Piszczałki oraz Pauliny Papierskiej, wygrała właśnie ta ostatnia.

Najpierw z główną nagrodą pożegnała się Anna Piszczałka, potem odpadła Ola Kuligowska. A było o co walczyć, nagroda jest bardzo atrakcyjna. To marzenie niejednej modelki. Super Express doniósł, że:

Paulina pojawi się na okładce magazynu Glamour. Podpisze też lukratywny kontrakt na z agencją modelek Next oraz zostanie jedną z twarzy firmy Max Factor.

GRATULUJEMY!

papierska_paulina


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>