www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Paulina Młynarska i „Kobieta Cafe” w „Pierwszej miłości”

Paulina Młynarska dołączyła do obsady serialu „Pierwsza miłość”. Prowadzącą talk-show „Kobieta Cafe” w Polsat Cafe zobaczymy w serialu właśnie w tej roli.

Choć Paulina Młynarska ma za sobą 11 lat kariery aktorskiej, przyznaje, że powrót do grania po długiej przerwie, był trudny: – Miałam ogromną tremę – mówi Paulina Młynarska.

– Pomoc i cierpliwość Marii Konarowskiej, z którą pracowałam na planie „Pierwszej miłości” bardzo mi pomogły. Od czasów kiedy ja grałam,  wiele się zmieniło. Wszystko jest bardziej nowoczesne, a młodzi aktorzy są dziś większymi profesjonalistami. Najtrudniejsze było to, że miałam grać samą siebie. Mogłoby się wydawać, że skoro na co dzień prowadzę program, to w taką rolę wejdę łatwo. Faktycznie zdjęcia w programowym studio nie były problemem. Trudniejsze  były sceny poza studiem, gdzie musiałam również kreować swoją postać. Twórcy scenariusza nie znają mnie, stąd ich zamysł postaci był trochę inny. Nie wiedzą też jak wygląda praca przy programie i w redakcji. Choćby nie znają języka, którym posługują się dziennikarze. Finalnie ekipa przyjęła moje sugestie w tej kwestii. Mam nadzieję, że dzięki temu sceny wypadły prawdziwie i widzowie to docenią – dodaje Młynarska.

Zagrała w „Pierwszej miłości” po 14 latach przerwy. Z aktorstwem zerwała w 1997 roku. Porzuciła je wówczas dla dziennikarstwa. Zanim przeszła do mediów była  m.in. główną bohaterką Aliną w „Kronikach wypadków miłosnych” Andrzeja Wajdy czy wystąpiła we francuskiej produkcji „Sortez des rangs” w reżyserii Jean-Denis Roberta. W latach 90. Była Agatą Gabriel w serialu „Złotopolscy”.
Nowy wątek w „Pierwszej miłości” będzie można śledzić już od 23 maja, począwszy od 1317 odcinka na antenie Polsatu. Kontynuowany będzie również jesienią. Zdjęcia realizowano w warszawskim studio „Kobieta Cafe”. Berenika (Maria Konarowska) będzie starać się o posadę w redakcji programu, którego twarzą jest Paulina Młynarska. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zrobi na przyszłej szefowej bardzo dobre wrażenie. Paulina Młynarska przyjmie Berenikę do swojego teamu. Chcąc sprostać nowemu wyzwaniu Berenika mocno zaangażuje się w pracę w telewizji. Poświęci jej niemal dwadzieścia cztery godziny na dobę. Uzna, że w końcu czas postawić na siebie, a nie w kółko rozpamiętywać zdradę Artura (Łukasz Płoszajski). Choć łatwo jej nie będzie, bo w kolejnych odcinkach sprawy się  skomplikują. Pierwszym zadaniem Berniki będzie bowiem przygotowanie programu o zdradzie p.t. „Zostawił mnie dla innej”. Według Młynarskiej to bardzo chwytliwy temat – co druga Polka przeżywa takie rozterki.  Berenice też wyda się on o wiele bardziej znajomy niż mogłaby przypuszczać. Jednak jedna z uczestniczek w ostatniej chwili zrezygnuje z nagrania. Berenika chcąc ratować sytuację, zdecyduję się ją zastąpić. W efekcie wszystko pójdzie dobrze, a stacja wyemituje program. Odcinek zobaczy także zdradzający Berenikę Artur. Jak zareaguje? O tym widzowie przekonają się oglądając odcinki szykowane na jesień. Producentem „Kobieta Cafe” jest Studio A, należące do ATM Grupy SA, która realizuje także serial „Pierwsza miłość”.

img_4470

img_4525

img_4552


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>