www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Paulina Gałązka w serialu „Druga szansa”

Paulina Gałązka już nie raz dowiodła, że urokliwość często idzie w parze z wielkim talentem. Aktorka znana z  „Pierwszej miłości”, ciężko pracuje aby pozbyć się etykietki gwiazdy serialowej. Nie dawno weszła do kin produkcja „Kobieta Sukcesu”, gdzie wystąpiła u boku Agnieszki Więdłochy, Mikołaja Roznerskiego, Bartosza Gelnera, Julii Wieniawy, Tomasza Karolaka, Małgorzaty Foremniak i  Ireneusz Czopa.

Gałązkę na co dzień można ujrzeć w teatrze „Ateneum”. Wielkim sukcesem okazał się serial „Skazane”, gdzie powierzono jej  główną rolę. Warto przypomnieć, że gwiazda miała również zaszczyt zagrać w „Powidokach”, ostatnim filmie mistrza polskiej kinematografii Andrzeja Wajdy. Ponadto zajmuje się nowym serialem historycznym ATM-u- „Drogi Wolności” oraz epizodycznie występuje w rozmaitych polskich produkcjach m.in „Komisarzu Aleksie”, a nawet w klipie muzycznym zespołu „Element” – „A jeśli nie dziś”. Młoda aktorka nie próżnuje i  właśnie pojawiła w serialu „Druga szansa”, gdzie gra m.in u boku Małgorzaty Kożuchowskiej.  Paulina wcieli się w rolę pracownika wydawnictwa, w którym redaktor naczelną nowego pisma „Sobą Być” , zostaje Monika Borecka (w tej roli Małgorzata Kożuchowska).

 W premierowych odcinkach „Drugiej Szansy” Borecka po  objęciu stanowiska redaktor naczelnej magazynu dla kobiet,  znajdzie się w samym centrum poważnego problemu, który choć dotyka wielu kobiet, to często pozostaje tematem tabu. Monika podejmie to wyzwanie, a w nowym środowisku zawodowym towarzyszyć jej będą Robert (Marcin Bosak) – szef wydawnictwa, Marek (Jacek Poniedziałek) – dyrektor finansowy oraz Aniela (Aleksandra Popławska) – ambitna utalentowana dziennikarka z dużym doświadczeniem. To rozwojowe towarzystwo będzie miało jednak swoje sekrety i tajemnice. Jedno zaskakujące wydarzenie spowoduje, że główna bohaterka będzie musiała zmierzyć się z dotkliwym problemem. Jak poradzi sobie z tym trudnym wyzwaniem? Czy wystarczy jej sił, by walczyć ze zmową milczenia i tym samym stać się wzorem dla innych? Dowiemy się już wkrótce.
galazka_szansa
galazka_szansa
galazka_szansa_02
galazka_szansa_02
galazka_szansa_03

Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>