www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Paulina Gałązka w 4 wielkich produkcjach

Paulina Gałązka już nieraz dowiodła, że urokliwość często idzie w parze z wielkim talentem. Aktorka znana z  „Pierwszej miłości”, ciężko pracuje, aby pozbyć się etykietki gwiazdy serialowej. Już 8 marca, polskie kina zawojuje skierowana specjalnie dla kobiet produkcja „Kobieta Sukcesu”, gdzie wystąpi u boku Agnieszki Więdłochy, Mikołaja Roznerskiego, Bartosza Gelnera, Julii Wieniawy, Tomasza Karolaka, Małgorzaty Foremniak i  Ireneusz Czopa.

O czym będzie „Kobieta sukcesu”? – to lekka i przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najbardziej cenne.Film opowiada historię Mańki (Agnieszka Więdłocha), szefowej firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania zastaję Lilkę- młodszą, chaotyczną siostrę ,  która jest przeciwieństwem perfekcyjnej Mańki. Za sprawą niefortunnych przypadków, w jej życie wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie zdaje się przyciągać.  Tytułowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać, skupiając się na walce o przetrwanie firmy.

Dziś odbyła się premiera teledysku komedii.

„Zaufaj” to nowa piosenka zespołu Afromental, która powstała specjalnie do tego filmu.

Gałązkę na co dzień można ujrzeć w teatrze „Ateneum”. Wielkim sukcesem okazał się serial „Skazane”, gdzie powierzono jej główną rolę. Warto przypomnieć, że gwiazda miała również zaszczyt zagrać w „Powidokach”, ostatnim filmie mistrza polskiej kinematografii Andrzeja Wajdy. Ponadto w nowym serialem historycznym ATM-u- „Drogi Wolności” ma jedną z głównych ról. Jest to historia trzech sióstr, które wspólnie zakładają pierwsza, kobiecą gazetę, a mamy rok 1914 w Krakowie.

Wystąpiła w rozmaitych polskich produkcjach m.in. „Komisarzu Aleksie”, „Bodo”, „Niania w wielkim mieście”, a nawet w klipie muzycznym zespołu Element – „A jeśli nie dziś”.

Młoda aktorka nie próżnuje, bo już wiosną odbędzie się przedstawienie premierowe serialu „Druga szansa”, gdzie zagra m.in. u boku Małgosi Kożuchowskiej. Paulinę zobaczymy w ośmiu odcinkach.

Jesienią swoją premierę będzie miał film „Juliusz” z Wojtkiem Mecwaldowskim i Janem Peszko.

 

galazka_prod

galazka_prod_03

galazka_prod_04

galazka_prod_05

galazka_prod_06

galazka_prod_07

galazka_prod_08

galazka_prod_09

galazka_prod_10

galazka_prod_11

galazka_prod_12


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>