www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Paulina Ambasadorką piękna

Paulina Smaszcz-Kurzajewska może się poszczycić nie lada osiągnięciem.

Została wybrana twarzą biżuterii włoskiego projektanta Claudio Canziana. Włoch poszukując ambasadorki w całej Europie, wybrał właśnie Polkę.

Claudio Canzian tworzy biżuterię dla takich domów mody jak Armani, Furla czy Max Mara. Ma również autorskie, limitowane kolekcje, które w niewielu egzemplarzach trafiają do Polski. Paulina jest bardzo zadowolona ze współpracy, pytana o szczegóły opowiada:

– Claudio Canzian od dawna poszukiwał ambasadorki swojej biżuterii. Szukał w całej Europie, również w Polsce. Claudio Canzian szukał kobiety, która odpowiadałaby mu osobowością. Wiadomo, że jest wiele piękniejszych kobiet, ale ja mam ogromny dystans do swojej urody, często nawet z niej żartuję. Chyba wygrał mój optymizm i energia.

Niektóre projekty Claudia powstały tylko w jednym egzemplarzu, specjalnie dla Pauliny, która również sama zgłaszała własne propozycje.

aka

paulina_smaszcz_kurzajewska-3

paulina_smaszcz_kurzajewska-5

paulina_smaszcz_kurzajewska-9

paulina_smaszcz_kurzajewska-10


Wpisz komentarz

  1. 21 lipca 2010 08:53

    Plotki, ploty, ploteczki, ?ycie gwiazd, sensacje, skandale » Będzie miała kłopoty?:

    […] cieszyć się będzie rolą Ambasadorki? Nad prezenterką zbierają się ciemne chmury! Wczoraj pisaliśmy o sukcesie Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej, która została ambasadorką włoskiej biżuterii i o […]

Podobne posty:

/* */?>