www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Paula Marciniak nie umie śpiewać!

Wydało się: Paula Marciniak naprawdę nie umie śpiewać!


Nawet komputerowo przerobiony wokal nie brzmi dobrze, co więc można powiedzieć o występach na żywo? Wiadome jest, że Paula ma naprawdę dobrą menedżerkę. To ona jest przyczyną jej sukcesu i stara się zatuszować brak talentu swojej podopiecznej. Około miesiąc temu media nagłośniły akcję „Pomaganie jest trendy”. Piosenkę o tym samym tytule wykonały polskie gwiazdy, m.in. Aleksandra Szwed, Agnieszka Włodarczyk, Magda Femme i Paula Marciniak. Tylko ta ostatnia nie poradziła sobie w studiu nagraniowym.

„Paula Marciniak totalnie dała ciała. Nie wiedziałem, że ona ma tak słaby wokal. W studiu wszystko wyszło! Nie była w stanie zaśpiewać dobrze dwóch wersów, które jej przypadły. Co gorsze, ona nie zdawała sobie sprawy z tego, że śpiewa beznadziejnie. Paula nieźle się namęczyła nagrywając. Ale wyszło jej tak, że fragment śpiewany przez nią nie nadawał się do życia. A mocna obróbka komputerowa, tak jak we wszystkich jej piosenkach, nie wchodziła w grę”- wyznał jeden z realizatorów w rozmowie z tygodnikiem „Takie jest życie”.

Podobno głos Pauli został przykryty wokalem Magdy Femme. Dlaczego więc Marciniak jest tak popularna? Na pewno talent nie miał na to żadnego wpływu. Kto promuje takie osoby, zamiast pomóc w karierze naprawdę zdolnym wokalistom?

aka

paula-marciniak


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>