www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Patryk – nowe odkrycie Tomka Luberta

Nie od dziś wiadomo że Tomek Lubert, ma smykałkę do odkrywania nowych talentów. Nasz redakcja zauważyła,że od pewnego czasu coraz częstszym aktywnym gościem wszelakich imprez branżowych jest nowy podopieczny Lubert Agency, wokalista Patryk.

Pierwszy raz dał się poznać swoim mocnym wokalem występując u boku Asi Ash i Luberta na jego 40stych urodzinach. Kolejny występ odbył się na niedawnym weselu Tomka i Ewy Wojtasik u boku takich gwiazd jak Doda, Volver, Honey, najpierw w spontanicznym występie z zespołem Pewex, a potem solo.

Co więcej Lubert pojawił się obok Patryka m.in. w wywiadzie dla jednej ze stacji telewizyjnych , w której to otwarcie mówili o nawiązaniu współpracy muzycznej (link: http://www.youtube.com/watch?v=fo84F1h7kgk). Z tego co dowiedzieliśmy się od osoby z najbliższego otoczenia, muzycy kończą właśnie pracę nad pierwszym wspólnym utworem. Znając poprzednie sukcesy kompozytora i gitarzysty możemy spodziewać się kolejnego? Jak uważacie?

Poniżej link do pierwszego singla Patryka „Milion”, który można już usłyszeć na antenie takich stacji radiowych jak RMF, RMF Maxxx oraz Radio Eska.
http://www.youtube.com/watch?v=QXSi41-JWug


Wpisz komentarz

 1. 24 sierpnia 2012 12:44

  ło:

  hahaha

 2. 24 sierpnia 2012 13:19

  Morał:

  …a myślałam że Ci prawdziwi już wygineli i zostały same pedały..a tu jednak miła niespodzianka. Kawałek rewelka!

 3. 25 sierpnia 2012 00:59

  Anonim:

  …..wreszcie jakiś facet a nie ciota…. byłem w Elblągu na koncercie na Esce, to co się działo było MEGA, na żywo rewelacja.

 4. 25 sierpnia 2012 12:12

  Anonim:

  Już nie możemy się doczekać płyty!! Dajesz Patryk

Podobne posty:

/* */?>