www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Patryk Mikiciuk niczym „Szybcy i wciekli”!

Patryk Mikiciuk, znany miłośnik motoryzacji, kierowca wyścigowy i dziennikarz TVN Turbo, zostanie gospodarzem nowego programu „Gwiazdy czterech kółek”.

 

Patryk jest autorem najpopularniejszego na antenie TVN Turbo magazynu „Legendy PRL” oraz współprowadzącym (z Marcinem Prokopem) „Automaniaka”. Jego najnowszy program będzie poświęcony samochodom w filmach.

W odcinkach zobaczymy próby przełożenia scen pościgowych  na rzeczywiste realia. Będzie palenie opon, poślizgi i obalanie mitów takich jak, co się dzieje z samochodem po wylądowaniu z wyskoku.

Do dyspozycji programu będą samochody z najgłośniejszych filmów wyścigowych m.in. „Szybcy i Wściekli”, „Transformers”, czy „Włoska robota”. Na warsztat będą brane również samochody z kultowych filmów jak „Bullitt” ze Steveem McQueenem z 1968 roku, czy „Ronin” z wielkim pościgiem ulicami Paryża.

Mikiciuk z entuzjazmem podchodzi do nowego programu: „Mega się cieszę, że dostałem ten program. Mam do dyspozycji najpiękniejsze samochody świata. Jak wiadomo to właśnie do filmów dobiera się najbardziej wyjątkowe okazy, a dodatkowo mam szansę ich dotknąć. Dla samochodowego freaka to spełnienie marzeń.”

>>> Gwiazdy jesiennej ramówki TVN Turbo


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>