www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Patrycja Markowska już nie chce być jurorką!

Udział w show „The Voice of Poland” miał być dla wokalistki przyjemnością. Tymczasem Patrycja jest wykończona!

Patrycja Markowska bardzo się ucieszyła, gdy pół roku temu odebrała telefon z propozycją zasiadania w fotelu jurora w show „The Voice of Poland”. Jej występ miał być świetną promocją nowego krążka artystki. Niestety, Patrycja szybko przekonała się, że udział w programie wymaga od niej pełnego zaangażowania. I choć artystka nie żałuje chwil spędzonych na planie programu, przyznaje teraz, że ostatnie tygodnie nieźle dały jej w kość!

Chwilami mocno odbijało się to na mojej psychice. Gdyby nie mój synek Filip, to mogło być ze mną krucho, bo czasem dochodziłam do takiego stanu, że nie widziałam sensu, by rano wstać z łóżka – przyznaje artystka w wywiadzie dla magazynu „Party”. – Chyba zbyt emocjonalnie podchodzę do niektórych spraw i zabrakło mi odpowiedniego dystansu.

Artystka odchorowała więc swój udział w programie. Teraz chciałaby, aby w jej życiu znów było nieco spokojniej:
Myślałam wtedy, że jak dla mnie to ten świat pędzi trochę za szybko – mówi Patrycja. – Ale po prostu taki mam ten rok. Poprzedni upłynał pod znakiem ciszy. Nie było mnie w mediach, rzadziej wstępowałam, bo grałam tylko koncerty. Ten rok jest pełen wyzwań, co mnie bardzo kręci, ale nie sądzę, że po raz drugi wezmę udział w projekcie jak „The Voice of Poland”. To pouczająca i miła, ale raczej jednorazowa przygoda.

Kto wie, może jednak Patrycja jeszcze kiedyś skusi się na intratną posadę w jakimś talent-show?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>