www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Patricia Kazadi: Nie chcę wyskakiwać z każdej lodówki

Czy nie za późno na takie deklaracje?

22- letnia Patricia Kazadi. Co o niej wiemy? Gra w serialach, śpiewa w programach rozrywkowych (Jak oni śpiewają, Jaka to melodia), tańczyła w Tańcu z gwiazdami, pracuje, jako dziennikarka TVP Warszawa udziela się na salonach i przy okazji wizyt w wielu programach telewizyjnych.

Tak naprawdę kojarzona jest ogólnie z całym show-biznesem. Trudno o skojarzenie  z jedną dziedziną. Jednak najukochańsza dla Kazadi jest muzyka i to z nią właśnie chcę być najczęściej utożsamiana. W rozmowie z tygodnikiem Takie jest życie, Patricia zdradziła, szczegóły swojej pierwszej debiutanckiej płyty:

Zbieram siły przed nagraniem mojej debiutanckiej płyty. To będzie wymarzony krążek, z wymarzonymi artystami, z którymi zawsze chciałam pracować. Mogę obiecać, że będzie cieplutko, soulowo, z przytupem!

Chcę wykorzystać mój czas rozsądnie i z umiarem – tak aby nie wyskakiwać z każdej lodówki bez sensu. Chodzi o to, żebym spełniała marzenia i dążyła do samorealizacji. Na pewno teraz priorytetem jest dla mnie muzyka.

Czy Kazadi to nie taka druga Joasia Jabłczyńska? Ona też śpiewa, tańczy, gra w serialu, studiuje, udziela się, a ostatnio wydała swój pierwszy krążek.

jablczynska_joannakazadi_patricia

PATRICIA KAZADI

PATRICIA KAZADI


Wpisz komentarz

  1. 8 grudnia 2010 12:11

    Tweets that mention Patricia Kazadi: Nie chcę wyskakiwać z każdej lodówki | Plotki, ploty, ploteczki, życie gwiazd, sensacje, skandale -- Topsy.com:

    […] This post was mentioned on Twitter by Foto, TopStarsPl. TopStarsPl said: #plotki Patricia Kazadi: Nie chcę wyskakiwać z każdej lodówki http://bit.ly/eYnemn #foto […]

Podobne posty:

/* */?>