www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Patricia Kazadi ambasadorką linii Levi’s Lot 700

Marka Levi’s® zaprosiła do współpracy przy nowym projekcie charyzmatyczną wokalistkę, aktorkę i prezenterkę Patricię Kazadi. Wraz z fotografką Zuzą Krajewską stworzyły sesje zdjęciowe pod hasłem #LadiesInLevis, w których Patricii towarzyszą najnowsze damskie dżinsy z linii Levi’s® Lot 700.

Sesje zdjęciowe odbyły się w Warszawie, w kilku lokalizacjach w centrum miasta. Inspiracją do ich powstania była globalna kampania „Ladies In Levi’s®”, której światową twarzą została Alicia Keys.

Patricia Kazadi to piosenkarka, aktorka i prezenterka – znana ze swojego buntowniczego charakteru i odważnych stylizacji, jedna z barwniejszych osobowości wśród młodego pokolenia, nie bojąca się wyzwań i z entuzjazmem oddająca się swoim pasjom. Idealna ambasadorka kampanii #LadiesInLevis® promującej najnowszą linię damskich dżinsów Levi’s® Lot 700.
„Zapraszając do współpracy Patricię, chcieliśmy połączyć jej osobowość z bardzo kobiecą linią Levi’s® Lot 700. Patricia jest piękną kobietą, ma charyzmę i idealnie uosabia ideę #LadiesInLevis”. – mówi Justyna Gościńska, Dyrektor Marketingu Levi’s®
Autorką sesji Patricii Kazadi jest Zuza Krajewska – fotografka, na co dzień współpracująca z gwiazdami i niezwykłymi osobowościami. Na swoim koncie ma sesje modowe i lifestylowe dla najlepszych polskich magazynów i prestiżowych marek.
Sesje zdjęciowe z Patricią Kazadi są częścią światowego projektu marki Ladies In Levi’s®, który towarzyszy wprowadzeniu na rynek nowej damskiej kolekcji dżinsów Levi’s® Lot 700. Efekty sesji z Patricią Kazadi będzie można zobaczyć na łamach październikowego numeru miesięcznika Glamour oraz listopadowego Elle.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>