www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Patrycja Mikuła atakuje Natalię Siwiec

Program z Natalią Siwiec “Enjoy the view” miał już swoją premierę w telewizji.

 

Jedną z osób , które tam goszczą  jest fotomodelka, Patrycja Mikuła, która według scenariusza przyjechała z Chicago. Dziewczyny poznały się przez internet. Jednak każdy wie, że program jest wyreżyserowany w każdym detalu. Patrycja pracuje w USA, ma na swoim koncie amerykańskiego playboya, ale pomieszkuje też w Katowicach, gdzie jej mąż piłkarz gra w jednym z zespołów . W” Enjoy the view” modelka jest anonimową Pati.

Z Natalią poznałyśmy się w pracy i nie łączy nas żadna przyjaźń. W programie odtwarzam swego rodzaju role. Z tego co ją znam to wyrafinowana osoba, interesowna, która wszystko ma przemyślane. Ona nie liczy się z nikim. Zrobi wszystko dla kariery i do tego, aby być w mediach – wyznaje Patrycja Mikuła.

Okazuje się, że Patrycja na rynku amerykańskim jest już do wielu  lat. Jej przyjaciółką od 15 lat to  Joanna Krupa. Zdarzało się, że razem były na imprezach w Warszawie. Obie  przynajmniej kilka razy w roku odwiedza się  w Miami,  Kalifornii czy w Polsce.

Myślę, że jestem jedną z najbliższych jej przyjaciółek. Wybrała mnie na druhnę na swoim ślubie. Bardzo to przeżywałam.  Przyjechałam do niej na finał Top model w Warszawie, a ona zabrała mnie do domu Hugh Hefnera na imprezy organizowane przez niego – opowiada Patrycja.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>