www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Parodiują samych siebie? – wideo

Mamy już dla Was mini zwiastun komedii SkarLans, która w pierwszym kwartale 2011 trafi do kin. Debiutancki film duetu Paweł Bilski & Krzysztof „Gorzki” Gorzkiewicz, jest pierwszą w Polsce produkcją szydząca z rodzimego show biznesu.

W filmie udział wzięli: Krzysztof Ibisz, Wiktor Zborowski, Michał Milowicz, Kasia Cichopek, Matylda Damięcka, Rafał Mroczek, Natalia Rybicka, Misiek Koterski, Piotr Świerczewski, Jacek Gumiński, Gracjan Roztocki czy zawodowy mistrz świata w kick boxingu Mariusz Ziętek … jak również gwiazdy sceny muzycznej takie jak GrooveBusterz, D-Bomb, Mr.Hide, Natasha czy raper Gorzki. W filmie nie zabraknie również najpiękniejszych ciał polskiego fotomodelingu, takich jak Patrycja Klebba, czy Magdalena Godlewska.

Wszyscy występujący, jak i tworzący w produkcji zgodzili się wystąpić zupełnie za darmo, co sprawia, iż jest to pierwsza polska produkcja offowa, która trafi do kin , na dvd, a patronat nad nią objęła TVP2.
Film po raz pierwszy w Polsce nagrany został aparatami fotograficznymi, a w jego produkcji wzięli udział młodzi, jednak pełni sukcesów : Tomas Suski, Filip Pakuła, Wiktor Bartel, Jakub Brzęczkowski , Sebastian Jochan, Michał Czajka, Adrian Śmigiel, Michał Hrebień czy Łukasz Urban.

cieplyjrek1

na zdjęciu: Krzysztof „Gorzki” Gorzkiewicz & Paweł Bilski, zdjęcie: Tomas Suski (kadr z filmu „SkarLans”)


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>