www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Panie rozbierają Panów!

To chyba jakaś nowość w naszym kraju? Pojawił się magazyn dla Pań, który rozbiera mężczyzn!

Na rynku właśnie pojawił się nowy magazyn dla Pań – EksMagazyn – który rozbiera mężczyzn. Zarówno z ich tajemnic, jak i z ubrań. Na rynek wkroczył odważnie, prezentując dwóch niezwykłych mężczyzn – Janusza Radka – rozebranego intelektualnie i Jacka Bliczyńskiego – mężczyznę, który prawdopodobnie może pochwalić się najlepszym ciałem w Polsce.

W pierwszym numerze EksMagazynu można znaleźć m.in. wywiady z ludźmi znanymi w świecie show biznesu i sztuki: Januszem Radkiem, Magdą Gessler, Jerzym Urbanem, Marcinem Gortatem, artystą internetowym CeZikiem, modelką Agą Czerwińską.

Przede wszystkim jednak kobiety znajdą w EksMagazynie ekskluzywną sesję zdjęciową stylizowaną na słynny musical Andrew Lloyda Webbera „Upiór w Operze”, prezentującą jednego z najpiękniejszych mężczyzn w Polsce – Jacka Bliczyńskiego. – W Polsce nikt jeszcze oficjalnie nie rozbiera mężczyzn. Nagie męskie ciało nadal jest tematem tabu, my pokażemy, że może być zmysłowe i interesujące tak samo, jak kobiece – mówi Aneta Zadroga, redaktor naczelna EksMagazynu. – Nie boimy się poruszać tematów, o których inni milczą, mówimy głośno o seksualności kobiet i mężczyzn, piszemy o ważnych sprawach społecznych, które dotykają każdej z nas – wylicza.

Dla fanek męskiego ciała mamy jednak częściowo tylko dobrą wiadomość: magazyn początkowo dostępny będzie wyłącznie w Krakowie i w Warszawie.

aka

eksmagazyn_upior_w_operze

eksmagazyn_okladka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>