www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Panasewicz pisze biografię!

Kontrowersyjny wokalista chce trochę powspominać. Będzie co poczytać?

Jego drużyna ma spore szanse, by wygrać nową edycję „Bitwy na głosy”. Sam Janusz Panasewicz chce… wykorzystać swoją szansę na wielki come back! Jednym ze sprawdzonych sposobów ma być wydanie autobiografii, którą wokalista zaczyna pisać.

– Już nawet jestem w trakcie. Pomaga mi dwóch dziennikarzy. Są młodzi, inaczej patrzą na moje życie – zwierza się Panasewicz na łamach „Party”. – Na razie jesteśmy dopiero w czasach dzieciństwa, a za nami już kilkanaście godzin rozmów. Chcielibyśmy do końca roku poskładać tę historię, a w przyszłym wydać.

Praca nad książka wcale nie jest łatwa, artysta musi bowiem porządnie zastanowić się nad tym, jakie informacje może udostępnić swoim fanom.

– Na pewno jestem szczery wobec siebie. Jeśli jednak będę musiał napisać o kimś innym, z pewnością zadam pytanie, czy sobie tego życzy. W razie odmowy pominę pewne wątki. Nie uważam, aby stosowne było obrażanie ludzi po to tylko, aby książka odniosła sukces. Zresztą, to nie ma być książka o Lady Pank, tylko o mnie – podkreśla wokalista.

Czytelnicy szukający skandali mogą być więc nieco rozczarowani…


Wpisz komentarz

  1. 22 lutego 2015 13:30

    Nudny:

    Ciekawe co napisze o swoim wykształceniu, bo bardzo ciekawi mnie czy ktokolwiek potwierdzi że chodził do takiej szkoły i brał udział w zajęciach.

Podobne posty:

/* */?>