www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Palmer wygrał „GTNL”!

Samuel  Palmer i Agnieszka Dulej zwyciężyli w trzeciej edycji show „Gwiazdy tańczą na lodzie”.


Aktor znany głównie z serialu „Barwy szczęścia” po kilkunastu tygodniach trudnych ćwiczeń decyzją telewidzów otrzymał statuetkę Diamentowa Para oraz samochód osobowy.

Walka podczas finału była bardzo wyrównana i zacięta. „Dzisiaj zobaczyłem, że jesteś bardzo silnym mężczyzną, fantastycznie” – zachwycał się Tomasz Jacykow. „Fajnie żeby ten program wygrał w końcu jakiś mężczyzna” – dopingowała Doda.

Wielką przegraną okazała się Agnieszka Włodarczyk, której partnerem był Łukasz Jóźwiak.

„Za każdym razem tworzyli spektakle. Życzę Agnieszko odwagi, ty w życiu już nie raz udowadniałeś, że jesteś człowiekiem bardzo odważnym” – prawił Włodzimierz Szaranowicz.  „Agnieszka swoim uśmiechem, gracją, elegancją i uśmiechem dotarła do mojego serca. Mam nadzieję, że także do serca widzów” – wyznała Renata Aleksaner.

Agnieszka wygrała dwutygodniowy pobyt w… SPA we Władysławowie.

Podczas finału nie mogło zabraknąć przepychanek między Dodą a Justyną Steczkowską.

„Jusia udaje że ma do siebie dystans. Normalnie by zrobiła karpia. Ale są święta, więc wiadomo” – głosiła Dorota Rabczewska.
Nie wiadomo jeszcze czy będzie kolejna edycja programu. Krytyczną ocenę wystawiła jej m.in. Rada Etyki Mediów i rzecznik praw obywatelskich. Do historii już przeszły przekleństwa i dwuznaczne odzywki uczestników. Mimo to jurorzy chętnie by posędziowali dłużej. „Ludzie mnie zatrzymują i dziękują za ten program” – wyznaje Renata Aleksander.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>