www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Palił i ukrywał to przed mamą!

Paweł Staliński jest przystojny, wysportowany, stawia na zdrowy tryby życia. Aż trudno w to uwierzyć, że jeszcze niedawno superprzystojniak… palił papierosy!

Jego mama, Dorota Stalińska charakterystyczną chrypkę „zdobyła” wypalając kilkanaście papierosów dziennie. Paweł, który wygląda na grzecznego chłopca, dawno pobił ten wynik!
– Zacząłem palić wcześnie, bo już w wieku 16 lat- opowiada Paweł Staliński- Na początku było to zwykle popalanie, ukrywałem się więc przed dorosłymi. Potem jednak wpadłem w sidła nałogu. Wypalałem paczkę dziennie, a w okresie szczególnego stresu, choćby w czasie sesji,  nawet półtorej paczki papierosów.
Po pięciu latach uzależnienia, Paweł Staliński zaczął czuć się z tym źle i dojrzał do podjęcia decyzji o rzuceniu palenia:
– Było mi wstyd, że uprawiam sport wyczynowy, pływam na kitesurfingu, a gdy schodzę na ląd szperam w kieszeniach w poszukiwaniu paczki papierosów. W końcu postanowiłem z tym skończyć! Na początku przeżywałem zachwyt, że nie palę, dzwoniłem nawet do znajomych i chwaliłem się moim małym osiągnięciem. Potem przyszły gorsze chwile, ale nie wgryzałem się w kanapę, ani w… jedzenie.
Odkąd przestał być palaczem, Paweł nie przytył, nie stał się też nieznośny dla otoczenia:
– Moje życie zmieniło się na plus; mam więcej czasu, a papieros nie wybija mnie z rytmu.- mówi Paweł Staliński.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>