www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Pakosińska walczy o nagrodę

Polacy nie gęsi – swój humor mają! Comedy Central wybiera najzabawniejszą postać roku w Polsce. Ruszyła pierwsza edycja konkursu na najzabawniejszą postać roku w Polsce, organizowanego przez Comedy Central.

 


Plebiscyt organizowany jest w związku ze zbliżającymi się nagrodami „The Comedy Awards 2012”, które Comedy Central wyemituje już 12 maja o g. 22:00.  W Sali Hammerstein Ballroom w Nowym Jorku zbierze się śmietanka przemysłu komediowego, aby wspólnie celebrować święto dobrego humoru. To właśnie tego dnia ogłoszeni zostaną laureaci dorocznych nagród „The Comedy Awards”. Nagrodzeni zostaną komicy oraz filmy i seriale, które w 2011 roku najbardziej rozśmieszyły amerykańską publiczność.

Aby uczcić ten wyjątkowy moment oraz podkreślić, że w naszym kraju komedia trzyma się równie mocno, co za oceanem, polskie Comedy Central  przygotowało specjalną, lokalną kategorię. Do nagrody nominowani zostali najlepsi polscy aktorzy komediowi, satyrycy i  inne osobowości polskiego show biznesu.

Internauci zagłosują na swoich faworytów w internetowym głosowaniu na stronie Comedy Central . Zwycięzcę poznamy już 12 maja, gdy zostaną ogłoszone wyniki plebiscytu. Tego samego dnia w Comedy Central widzowie będą mogli obejrzeć premierową emisję amerykańskiej gali „The Comedy Awards 2012”.

Nominowani do nagrody Comedy Central:

  • ŁUCJAN I MACIEK (makelifeharder.blogspot.com)
  •  MARIA CZUBASZEK KUBA WOJEWODZKI + MICHAŁ FIGURSKI
  • KATARZYNA PAKOSIŃSKA
  • PAWEŁ LOROCH,
  • PIOTR PORAJ-POLESKI,
  • AGATA PASSENT (ŁUBU DUBU)
  • BILGUUN ARIUNBATAAR

Swoje głosy będzie można oddawać na stronie internetowej stacji do  11 maja. Wszystkie osoby, które oddadzą swój głos wezmą udział w losowaniu nagród.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>