www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Pakosińska odeszła z Kabaretu Moralnego Niepokoju

Szok.

Czy Kabaret Moralnego Niepokoju może istnieć bez jednego ze swoich współzałożycieli? Może i pewnie będzie  istniał. Trudniej chyba jednak będzie fanom. Katarzyna Pakosińska to bardzo charakterystyczna „Nuta” dla tej grupy kabaretowej. Nie wspomnimy już o jej niepowtarzalnym śmiechu.

Zamknięcie jakiegoś rozdziału zawsze jest przykre, ale to prawda. Nie należę już do Kabaretu Moralnego Niepokoju – potwierdza artystka w rozmowie z Faktem.

Nie ukrywamy, trochę żal… No i ciekawe, jak poradzą sobie bez kobiecej ręki pozostali panowie?

pakosinska_katarzyna_gorski_robert

pakosinska_katarzyna_gorski_robert

pakosinska_katarzyna

bonnie


Wpisz komentarz

 1. 3 marca 2011 14:43

  angie:

  List Kasi Pakosińskiej do fanów:

  „Dziękuję za wszystkie miłe słowa, które docierają do mnie od moich wiernych fanów. To dla mnie najwspanialsza nagroda i najgoręcej dziękuję za tak długie wspieranie mnie w mojej „uśmiechniętej” pracy.

  Aby uniknąć wszelkich nieporozumień, bo i takie już się pojawiają, spieszę wyjaśnić, że zakończyłam swoją działalność w Kabarecie Moralnego Niepokoju. Nasze drogi rozeszły się ze względu na odmienne wizje artystyczne dotyczące grupy.

  Za kolegów trzymam serdecznie kciuki, dziękuję za ten szmat czasu, który przeżyliśmy razem, za doświadczenie i warsztat, jakie przyniosła mi nasza wspólna praca.

  Optymistycznie patrzę w przyszłość, obiecuję się nie zblamować w moich przyszłych projektach, które już wkrótce. Mam nadzieję, że dzięki Państwu będę mogła dołączyć kilka nowych, twórczych wizytówek do tej z „perlistym” śmiechem 🙂 do zobaczenia!”

  (http://www.facebook.com/notes/kasia-pakosinska/list/1839292338346)

  Zapraszamy też na oficjalną stronę internetową Kasi: http://www.facebook.com/katarzynapakosinska

Podobne posty:

/* */?>