www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Pakosińska nagrodzona przez Comedy Central

Katarzyna Pakosińska zwyciężyła w pierwszej edycji konkursu na najzabawniejszą postać roku w Polsce, organizowanego przez Comedy Central w związku z rozdaniem nagród komediowych Comedy Awards. Zwyciężczyni zdobyła 40% wszystkich głosów.

Polacy lubią śmiech i lubią komedię, dlatego Comedy Central  zdecydowało się na utworzenie specjalnej, lokalnej kategorii nagrody nagród Comedy Awards. Zwycięzcę – spośród nominowanych najlepszych polskich aktorów komediowych, blogerów, satyryków i  osobowości polskiego show-biznesu – wybierali internauci.

Głosowanie odbywało się za pośrednictwem strony internetowej. Decyzją bezkompromisowego jury – internautów – najzabawniejszą postacią roku została Katarzyna Pakosińska.

Katarzyna Pakosińska jest aktorką kabaretową, dziennikarką i konferansjerką. Od lat „zaraża” polską publiczność swoim charakterystycznym śmiechem. Popularność zdobyła, występując w Kabarecie Moralnego Niepokoju, z którym odniosła niekwestionowany sukces. Dzisiaj święci triumfy jako Najzabawniejsza Postać Roku.

W minioną sobotę Comedy Central wyemitowało także nowojorską galę wręczenia nagród Comedy Awards. Laureat nagrody w kategorii Ikona Stand-Upu Robin Williams, w charakterystyczny dla siebie sposób, podziękował za to wyróżnienie: „Jestem najszczęśliwszym skur***em w tym biznesie”.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>