www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Pakosa była w dołku!

Nie każda kobieta po rozstaniu z mężczyzną potrafi szybko stanąć na nogi. A co dopiero z czterema chłopakami naraz!

Kasia Pakosińska chwyciła wiatr w żagle! A jeszcze niedawno, po rozstaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju, była załamana…

– Na początku, kiedy wszystko runęło, byłam w słabej formie. Zastanawiałam się, czy sobie poradzę. Teraz formułuje pytanie inaczej: jak sobie poradzę? Na szczęście jestem już na innym etapie, mam zapełniony terminarz. Lubię takie życie – zwierza się artystka na łamach „Olivii”.

Faktycznie, odkąd Kasia została wyrzucona z Kabaretu, rozkwita. A wszystko zaczęło się od propozycji wystąpienia w „Tańcu z gwiazdami”. Jak długo odmawiała producentom?

– Siedem lat! W tym roku producentki programu wreszcie świetnie się wstrzeliły. Przeczytały, że nie występuję już w kabarecie, zadzwoniły: „Kasia, teraz się nie wykręcisz! Taniec jest najlepszym lekiem na stres, zobaczysz!” – śmieje się dziś Katarzyna Pakosińska.

Producentki miały rację, odkąd Pakosa zjawiła się na parkiecie, wszystko idzie jej jak z płatka; gwiazda poprowadzi autorski talk-show, gdzie jej rozmówcami będą ciekawi mężczyźni. Ale artystka szykuje dla nas kolejne niespodzianki: monodram i książkę o Gruzji. Również w życiu osobistym wszystko dobrze się układa.

– Kiedy oglądam programy czy zdjęcia sprzed rozstania z Kabaretem, widzę Ciocię-Klocię, a teraz widzę… Kasię. Szczupłą, w modnych rurkach, z błyskiem w oku. Aż wstyd mi się tak chwalić!


Wpisz komentarz

  1. 18 grudnia 2014 09:14

    uuuu:

    Pakosa zrobie ci dziecko.

Podobne posty:

/* */?>