www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Otwarcie butiku paryskiej marki SONIA RYKIEL

3 lutego w Domu Handlowym Vitkac w Warszawie odbyło się otwarcie jedynego w Polsce butiku paryskiej marki SONIA RYKIEL. Na wydarzenie przybyli blogerzy, celebryci oraz goście luksusowego domu mody. Pojawili się m.in. Maffashion, Joanna Horodyńska, Michał Witkowski, Winicjusz Rzymyszkiewicz, Dominika Szmyt (Lana Lifestyle) oraz Magdalena Antosiewicz (Thirtyfashion).

Prezentowana w butiku kolekcja „Manifesto” to hołd złożony twórczości Soni Rykiel, reinterpretowanej przez Julie de Libran, dyrektor artystyczną marki od 2014 roku.
Dom mody SONIA RYKIEL powstał w Paryżu w 1986 r., w symbolicznym okresie rewolucji politycznej i kulturalnej na całym świecie, co również zdeterminowało styl pierwszych kolekcji założycielki, które charakteryzowały się hasłami, mówiącymi o ówczesnych marzeniach oraz ideach.Pięćdziesiąt lat po otwarciu pierwszego butiku w samym sercu Paryża, marka pragnie ożywić energię
i pozytywny klimat tamtych czasów poprzez współczesne spojrzenie na modę projektantki Julie de Libran.
W kolekcji są dostępne nie tylko kultowe swetry, t-shirty i jeansy, lecz także sukienki i dodatki, ozdobione słynnym monogramem SONIA RYKIEL.

_03

_04

_05

WINICJUSZ RZYMYSZKIEWICZ DOMINIKA SZMYT

WINICJUSZ RZYMYSZKIEWICZ DOMINIKA SZMYT

_07

_08

_09

_10

_11

_12

_13


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>