www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Małgorzata Foremniak pozywa wydawców!

Przebrała się miarka! Małgorzata Foremniak ma już dosyć publikacji artykułów i zdjęć łączących jej nazwisko z przypadkowymi osobami!

Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej Małgorzaty Foremniak i Fundacji Spełnionych Marzeń aktorka przedstawiła swoje oświadczenie (pełny tekst oświadczenia w załączniku – foto), w którym czytamy m.in.:

Publikacje zdjęć archiwalnych, robionych z ukrycia, przekazywanych przez osoby prywatne i publikacje artykułów z użyciem mojego wizerunku i mojego nazwiska w kontekście w/w osób w celach wywołujących sensacje, zainteresowanie tymi osobami, a co za tym idzie zwiększenie nakładu gazety lub ilości wejść na portale internetowe, spotkają się z ostrą i natychmiastową reakcją prawną reprezentujących mnie kancelarii adwokackich.

Małgorzata Foremniak zaprezentowała również pozew złożony przeciwko jednemu z wydawnictw o usunięcie skutków naruszenia dóbr osobistych oraz zadośćuczynienie wraz z wnioskiem o zabezpieczenie powództwa. Wartość przedmiotu sporu: 150 tysięcy złotych


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>