www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ostre teksty w „Rankingu Gwiazd”!

Grażyna Wolszczak ubliżyła Edycie Górniak, a Justyna Steczkowska Bogu ducha winnemu mężczyźnie.


Kolejny odcinek i zaskakujące wydarzenia. Tylko czy te nasze gwiazdy trochę nie przesadzają? …
„Gwiazdy tym razem zastanawiały się która z nich najlepiej całuje. Uczestniczki nie za bardzo przejmowały się wynikiem tej rywalizacji, ostatecznie padło na Ewę Szabatin.

Dopiero drugie pytanie zadane przez prowadzącego, Borysa Szyca przyniosło artystkom prawdziwy kłopot. Brzmiało ono: Która z was ma największy talent? Grażyna Wolszczak uznała, że z pewnością Edyta Górniak. Niestety wokalistka nie chciała zrewanżować się jej podobnym komplementem. Gdy okazało się, że Wolszczak, zdaniem Górniak nie jest aż tak utalentowana aktorka ni z tego, ni z owego wyparowała. – O, ty zdziro! Reakcję na obraźliwy epitet z ust pani Grażyny był gromki rechot uczestniczek.

Również Justynie Steczkowskiej w pewnym momencie puściły nerwy. Gdy mężczyźni zaproszeni do programu zaczęli podawać swoje typy najbardziej utalentowanych uczestniczek rankingu gwiazd, jeden z Panów stwierdził, że najwięcej atutów ma z pewnością Justyna Steczkowska, szczególnie w promowaniu samej siebie. – No co za cham, normalnie do odstrzału – powiedziała z zaciśniętymi zębami piosenkarka.” – napisał Fakt.

Widać za pieniądze nasze sławne panie mogą mówić dosłownie wszystko …


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>